Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjuk meg az utazást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg az utazást?

Figyelt kérdés
Elterveztük a barátommal, hogy januárban elmegyünk nyaralni, megvettem a repülőjegyet, lefoglaltam a szállást. Mai napon közölte a főnököm, hogy pont arra a hétre terveznek csapatépítő közös síelést, reméli rám is számíthatnak (tavaly nem volt ilyen, tavalyelőtt még nem dolgoztam itt). Elmondtam a páromnak, hogy le kell mondjuk az utazást emiatt, ő meg nekem esett, hogy fontosabbak a munkatársaim, mint az, hogy vele el tudjak menni végre pihenni. Nem érti meg, hogy ez nekem kvázi kötelesség, ha nem megyek, akkor én leszek az első, akire azt mondják, hogy kivonja magát a közösségből és létszámleépítéskor tőlem fognak először megszabadulni.
2021. okt. 22. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva a leírtak alapján a párodnak adok igazat. :/

Megmondanám a főnökömnek hogy most ez van, legközelebb majd hamarabb érdeklődök hogy milyen kötelező programokat terveznek.

2021. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a párodnak van igaza. Teljesen egyértelmű, hogy megmondod a munkahelyeden, hogy sajnos arra az időpontra lefoglalt utazásotok van. Emiatt nem te leszel az első, akit kirúgnak....
2021. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ha engem emiatt kirúgnának, nem is akarnék ennél a cégnél dolgozni.

tehát egyfajta teszt is lehetne, mennyire empatikusak.


nekem egyetemistaként kellett volna hasonlóra mennem, de bekamuztam vmit, h. ne kelljen, nem lett semmi hátrányom.

2021. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kuldbel a fonokdnek a repjegyet, es a levelet h mikornfoglaltad....meg fogja erteni
2021. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam a páromnak, hogy nem fogunk utazni, hanem azt, hogy ezt a foglalásunkat le kell mondani, majd elmegyünk máskor. Egyébként szeretek síelni is, egyszerre nem tudok kétfelé szakadni.
2021. okt. 22. 17:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de nem logikus, hogy oda mész, amit előbb beterveztél?
2021. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem az a logikus, ha a közös utunkat halasztjuk el, ami vélhetően nincs negatív hatással a kapcsolatunkra. Ellenben az, ha nem megyek el a síelésre a szakmai előmenetelemre negatívan hathat.
2021. okt. 22. 17:51
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémák.🤣
2021. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
86%
Kérdező, férfiként nekem ezek alapján úgy tűnik a szakmai előmeneteled vagyis a karriered építése fontosabb mint a párkapcsolatod és az hogy a pároddal légy. Én nem így döntenék. Szerintem a párod is ezt érzi, emiatt akadt ki.
2021. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Nincs igazad. De nem vetlek meg azért mert fontosabb a karriered a párkapcsolatodnál. Hosszútávon sok jóra viszont ne számíts.
2021. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!