Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Poligám emberből lehet valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Poligám emberből lehet valaha monogám?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a párom előttem nem vetette meg a poligámiát, ha én is benne lennék, most is belemenne. Voltak konfliktusaink olyan dolgok miatt, amik nekem nem férnek bele egy monogám kapcsolatba, de még poliként se fogadnám el, akkor is megcsalásnak tartanám amiket tett, hiszen azokat titokban tette, aztán mikor rákérdeztem, a szemembe hazudva letagadta. Most ismét volt egy hasonló, kisebb dolog. Komolyan elgondolkodtam, hogy valaha képes lesz hűséges maradni? Együtt élünk, ő kezdte a közös jövőnket elsőként tervezni, szeret, viszont ezt a problémát fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne megoldani. Párterápia? Szakítás? Esetleg más megoldás? (Nem, én semmiképpen nem fogok belemenni nyitott kapcsolatba.)

2021. okt. 22. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem, amelyik kutya egyszer átússza a Dunát, átússza legközelebb is.
2021. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A nyitott kapcsolat az jó dolog mert nincsenek megcsalások.

Vagy poligámia.

Vagy monogámia.

2021. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy van, akinek beválik, de én nem igénylem.
2021. okt. 22. 18:43
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Vannak olyan emberek, akik szerint teljesen normális, ha megcsalja a párját. Ez így is fog maradni, amíg olyan ronda és öreg nem lesz, hogy már nem kell senkinek.
2021. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 harebell ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy valaki poligám volt egy ideig, majd monogám lesz, ismerek ilyet, aki azóta is hűséges. A ti esetetekben viszont nem azt látom fő bajnak, hogy korábban poli volt, hanem hogy titokban csinál dolgokat, hazudik neked stb. Ahogy írod, a dolgait nyitott kapcsolatban is megcsalásnak tartanád. Én ilyen emberrel tuti, hogy szakítanék - lehet, hogy ő is meg tud változni idővel (ha akar egyáltalán), de én nem asszisztálnék ehhez, hogy addig is engem bántson. Nem tisztel téged, hagyd ott, ne várj a csodára.
2021. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Vannak akiknek csak az izgalmas ha titokban csinalhatja meg hazudni kell. Es olyanbol is hazugsagpkat csinal amiket meg is mondhatna siman egyenesen is.


Vannak akiknek valahogy létemelük az hogy ne legyenek egyenesek. Mashogy nem lenne nekik jo élni se

2021. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem fog megváltozni, de ennek nem a poligámia az oka. Ő egyszerűen hazudós és nem tud dönteni közted és a többrészvevős életvitel közt. Ilyen egyszerű.

Ha neked nem fér bele, szakíts. Nem bonyolult, csak te teszed azzá.

2021. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy lehet megoldani?" "Én biztos nem változom"


Ez jó kezdet. Van egy nálad fejlettebb ember, és egy általad generált probléma, majd amikor azt meg akarod oldani, akkor kizárod, hogy változz.


Na így kell évszázadokkal meghosszabbítani a spirituális fejlődésedet.


400 év és nem igazán lesz többé monogámia, de ha lesz is, nem ilyen agymosott, betegség alapú módon, ahogy az benned van. Szóval azt ajánlom kezdj el meditálni.

2021. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság és a sunnyogás erősebb ok a szakításra. Ilyen ember lehet monogám, vagy lehet bármi, megváltozni nem fog.
2021. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Miért is lennék én fejletlenebb azért, mert nem akarok papucs lenni? Neki se férne bele pl. az, hogy egy másik férfival szexeljünk hármasban, nekem se férne bele az, hogy egy másik nővel tegyük. Nem értem, hogy mi itt a probléma, egyszerűen nem akarok és nem is lennék képes nyitott kapcsolatban élni. Olyan rossz dolog ez szerinted?
2021. okt. 27. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!