Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire különböző igények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire különböző igények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal már lassan 2 éve vagyunk együtt, sokáig nagy volt a szerelem, és még most is jól elvagyunk, de ennyi idő alatt kimutatkozott némi probléma.

Az egyik nagyobb, hogy egyre kevesebb a szex. Az elején megbeszéltük, hogy szedek fogamzásgátlót, amíg minden rendben van, és nem csinál gubancot. Szóval ezért is nagyon zavaró, hogy lassan csoda ha egy héten egyszer összemelegedünk, közben meg bármikor lehetne, bárhányszor. Így kb. feleslegesen mérgezem magamat.

Nem érzem, hogy annyira vágyna rám. Soha nem kezdeményez, ahogy én igényelnének, ami szintén eléggé demotiváló. Persze amikor már kicsit “hisztisebb” vagyok a szex hiány miatt, akkor én vagyok a hibás.

Pár havonta egyszer, amikor már nagyon zavar, akkor szóba hozom, megbeszéljük, de nem nagyon változnak a dolgok.

Volt valakinek hasonló problémája? Mit javasoltok?



2021. okt. 22. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelezned kell neki kereperec a testi igényedet. Ha nem tud partner lenni ebben, az nem lesz boldog kapcsolat. Zárd le és kutass újat.
2021. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs szex, nincs semmi. Nem illetek össze, szűk 2 év alatt még tombolnia kellene a szerelemnek, és a vágynak is. Ez idővel még rosszabb lesz, eljuttok a havonta, évente 1-ig is.

Amennyiben a beszélgetés nem segít, akkor érdemes lezárni a dolgot.

2021. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az elozo parkapcsolatomban. Ez mar csak hab volt a tortan a sok egyeb problema mellett. Erdekes, mielott osszejottunk volna, tokeletesen mukodott a szex. Utana is. Vele volt a baj, azt mondta, hogy elkenyelmesedik kapcsolatban.
2021. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos én is kezdem feladni. Bármennyire is türelmes vagyok, egy idő után betelik az a bizonyos.

#2 - akkor örülök, hogy nem csak én gondolom úgy, hogy még bőven tombolnia kellene a hormonoknak.

#3 - ugyanezt érzem, hogy elkényelmesedett. Alapjáraton elhagyta a nőbűvölő, szoknyapecér kort, ő már egy biztos pontra vágyik, ami nem baj. Azt sem várom el, hogy napi x2 nekem essen, de azért néha jól esne…. 😂😂

2021. okt. 22. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sajnos nem lehet kizárni egy harmadik személy jelenlétet sem.
2021. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!