Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő szituációról?

Figyelt kérdés

Szakítottunk (a legszebb módon: SMS-ben), eltelik 2 nap és személyesen találkozni szeretne és békülni... Én tartom csak ezt furcsának?

Mindkettőt ő kezdeményezte... Megéri ezt így folytatni/békülni?


2021. okt. 22. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd a pitsába!
2021. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy esély mindenkinek jár!
2021. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Nem megerősítést várok arra hogy ne foglalkoztak vele, félreértés ne essen. De 2 nap alatt mi változik? Valamiért kimondta, nem tudom a pontos okát hogy mi zajlott le benne… de számomra ami furcsa hogy ilyen rövid idő alatt rájött hogy mégis jó vagyok neki.

A kérdés inkább úgy kellett volna feltennem, hogy aki így békült már ki ilyen rövid idő alatt annak milyen a tapasztalata (reális az esély komoly normális kapcsolatra)?

2021. okt. 22. 22:12
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Legkozelebb megint szakit


Vannak akik gyakran es konnyelmuen dobaloznak szakitassal. Ez lelki zsarolas inkabb

2021. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem beszélj vele és azt is mond el neki, hogy ha megint szakít veled, az lesz az utolsó!
2021. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem éppen nyulkáltak a bugyijában amikor az sms-k küldte. Így nem volt félrelépés és most vissza a megszokottva.
2021. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi alapjan nem.
2021. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom voltak feloldatlan, átbeszéletlen konfliktusaitok.

Amikor én voltam hasonló helyzetben, akkor azt vártam a személyes találkozástól, hogy beszéljük meg, amit korábban nem tudtunk és HA sikerül megoldani, akkor lehet folytatás.

De a másik fél addig halogatta, kerülte a megbeszélést, hogy addigra én már továbbléptem.

2021. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Elég fiatal volt a kapcsolat ahhoz hogy mély problémáink legyenek egymással. Elfelejtettem írni de pár hónapos kapcsolatról van szó (3-4).


#mindenki

Kérlek ne pontozzatok le senkit azért mert más a véleménye. Előre is köszönöm aki ezt megteszi.

2021. okt. 23. 19:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet valakít kiszemelt tiszta lappal akart indulni.Ugy gondolta valamiért BOCS jobb nálád

Aztán az a kiszemelt szépen kosarat adott neki.Ne engedd a nincs ló szamár is jó közmondás érvényesítését.Mindig lehet egy számmal nagyobbat mondani

Találsz jobbat!

2021. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!