Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki a kapcsolatomból?

Figyelt kérdés

Nos, 4éve vagyunk egy pár.

2éve élünk együtt.

Egyre több a peobléma közöttünk.

Mindenen is össze tudunk veszni. Mindenért én vagyok hibáztatva. Nem hagyja, hogy aludjak, ha véletlen elalszok akkor nagyon keményen elkezd hisztizni, duzzogni.

Én dolgozok napi 12órázok, ő munkanélküli jelenleg(már 3hónapja...) és nem is keres állást, mert aztmondja " számára nincs megfelelő".

Persze, ha dolgozok is hisztizik, hogy miértnem vagyok vele?!?!?!???

Zsarol lelkileg,manipulál állandóan.

Egyszerűen már a szexet sem kívánom vele. Ha hozzámbújik jól esik, de 2perc után már zavar. Ha puszit ad nem érzek semmit...csak azt, hogy nem akarom. Kényszer.

Nem vagyok már szerelmes, de kötődöm hozzá és nem tudom elképzelni nélküle az életem. Ha bele gondolok, hogy egyedül menjek tovább az utamon, hatalmas ürességet érzek.

Picit rámjön egy pánikroham is ilyenkor.

Voltunk már külön is, de mégiscsak újra és újra próbáljuk.

Szeretnék kilépni ebből, de félek, hogy megbánom és akkor már késő lesz. Egyszerűen nem tudok leülni vele beszélni sem. Képtelen vagyok kimondani azt, hogy legyen vége. Pedig vége kell, hogy legyen, mert ez már picit sem boldog párkapcsolat.


2021. okt. 23. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy négy éves kapcsolatot nem lehet úgy lezárni, hogy ne fájjon és legyen f3lelmetes a jövő. Szóval ilyen megoldást ne keress. Ezeket vállalva lehet.
2021. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt írod folyamatosan vita megy, egy ilyen alkalommal enged el magad jobban és tedd ki az asztalra, hogy nem vagy boldog nem akarod ezt tovább.
2021. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Hasonló eseten vagyok túl.


Sajnos, egy 4 éves kapcsolat a mai világban már hosszúnak számít, gyakran jönnek elő a problémák már hamarabb is, és az, hogy már 2 éve együtt éltek, még több konfliktushoz tud vezetni, azonban több lehet benne a pozitívum és a lehetőségek is, ha megfelelő a párkapcsolat.


12 óra munka mellett érthető, hogy nincsen rá mindig elegendő időd, ezzel nincs is probléma, meg kell élnetek valamiből, viszont, hogy ezen is hisztizik és azt mondja, hogy nincs neki való állás, ez elég gáz.


Nem vagy szerelmes és már a vonzalom sincsen meg köztetek...


Szedd össze a gondolataidat, és az egyik nap, amikor nem dolgozol üljetek le, és közöld vele hasonló képpen a dolgokat, mint ahogy nekünk ide leírtad. A kötődés viszonylag hamar el fog múlni, emiatt ne aggódj. Felszabadultabb leszel, és lehet akár összehoz a sors téged mással időközben.


Neked van állásod, és életképes embernek tűnsz. Nem neked van tartani valód az egyedülléttől szerintem. A Leírtak alapján sajnos nincs min gondolkodni, ha már ilyeneken jár az eszed, és le tudod írni, hogy nem vagy szerelmes, stb... akkor ott már inkább az a rossz döntés, ha nem szakítasz vele, és a saját idődet pazarlod, amire később fájó szívvel fogsz visszagondolni.

2021. okt. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget szüleidtől, barátaidtól, meséld el min őrlődsz, mit szeretnél, de nincs hozzá erőd, valaki biztosan lesz aki segít, támogat lelkileg. Ha nincs akivel megbeszélhetnéd, keress fel egy jó pszichológust!
2021. okt. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Long time ago in fantasy science-fiction film a mandalorian who name is Yoda tell this:


Do or not but not try.


De komolyra fordítva én nem értek egyet a cuki Yoda mondatával, ez a mondat nem teljesen igaz. Időnként próbálni kell megérteni az okokat ahhoz hogy az ember tudja tenni vagy ne. Te a nő vagy a férfi vagy?


A te oldaladat bemutattad teljesen:


12 órázol.

Fáradt vagy.

Változást akarsz.

Érthető.


Ő oldala

Nem dolgozik, nem akar dolgozni.

Fél esetleg valamitől? Vagy csak ellustult?

Nem csinál semmit. Háztartást sem vezeti?

Mi az oka?

Mit látsz ebből és mit értesz miért mondta azt amit mondott? Mert ha valaki nem csinál semmit és nincs fizikális oka tehát nem fizikálisan beteg az lehet hogy depresziós. De simán lehet ellustulva is.

Vannak e tervei?

Beteg-e?

Van valami oka-e vagy csak ellustult?


Konkluzio

Döntésképtelen vagy. Azért nem szakítasz vele mert félsz attól hogy egyedül maradsz? Csak ezért? Biztos hogy csak ettől félsz?


Nem neked lesz nehéz hanem neki. Szóval ha te szakitasz te csak egyedul maradsz de ő meg minden nélkül.


Ebben az sántít hogy te attól félsz hogy egyedül maradsz.


Ha valaki szakítani akar az megbeszéli az okokat építve a másikat is a változásra és megy.

2021. okt. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a válaszom szerintem egy ilyen kapcsolatban ne menj tönkre.


Szerintem te nem csak attól félsz, hogy egyedül maradsz.


Ezt elemeztem az előző válaszomban.


Önmagad okait kell megértened, ahhoz, hogy szakítani bírj.


Ebben segítettem neked a 12-es válaszommal.


Aki nem dolgozik és hisztizik az nem kapcsolat, ha nem tehet róla, tehát saját önhibáján kívül nem talál munkát, és emiatt bedepizik az egy dolog, de van aki ha nem talál felépíti saját magának a munkát, magyarán vállalkozik.


Ez így amiket írtál, hogy 12 óra után elvárja hogy ne aludj, és mindenen hisztizik és mindenen tud veszekedni veled, és ezek alapján a háztartási munkákkal is te foglalkozol?


Mert ezekről nem írtál semmit.


Ha valaki önhibáján kivül van otthon, de otthon háztartási munkákkal foglalkozik és építi a jövőjét, az nem necces, de aki csak otthon punnyad és nem csinál semmit az vagy depis vagy tényleg leszar mindent és nem érdekli.


Szóval neked kell tudni melyik, de ezeket amiket itt felsoroltam probáld önmagad megérteni, hogy milyen okok miatt nem tudsz szakítani, és ha megvan az ok, akkor majd jön a megoldás is.


Vagy megbeszélitek vagy megléped, hogy szakítasz vele.

De helyetted nem tudunk szakítani, magyarán az a fer kérés, hogy ne dobd már ki helyettem.

Nem az, hogy mi hogy dobnánk. :)


Szakítani csak te tudsz, de mérlegeld az okokat mielőtt lépsz.

2021. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyerekek 2eve tettem fel ezt a kerdest. 5honapja sikerult szetmennunk 😅
2023. márc. 16. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Kösz, hogy ideírtad.

Hogy vagy azóta?

2023. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!