Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm már vagy 3 hete vissza akarna jönni de az anyós a probléma, mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok,. a barátnőm szeret vissza szeretne jönnni hozzám,de a legnagyobb probléma itt az anyós.... nem akarja hogy össze jöjjek a lányával,mit tegyek szerintetek ????
2010. szept. 2. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vágd gerincre mindkettőt.
2010. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hogy szakítottatok? mi baja veled az anyjának?
2010. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ugy hogy hazudtam a lányának és neki is.. 2 legyet ütöttem egy csapásra,és ki lettem a családból tiltva.. Pedig nem volt szándékomban hazudni,, de mégis megtettem :( ilyenkor késő bánat tudom... De valami megoldást kell találnom..
2010. szept. 2. 22:29
 4/14 anonim ***** válasza:
nincs megoldás. ha elvesztetted a bizalmukat, akkor azt már nagyon nehéz visszanyerni, ha egyáltalán lehet. mégis mit hazudtál, nagyon gáz? ha publikus (márpedig az, ha netre írod a kérdésedet), akkor mondd el, hátha úgy tudok segíteni
2010. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
zárd kazánházba!
2010. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2 dologban az egyik az hogy volt testvérem...közben nem volt,,,pedig én mindig ugy néztem rá mint a testvéremre,aki kiskorában meghalt.. a másik meg az hogy kómában feküdtem egy korhazban.. Nem volt koma,csak mesterségesen tartottak ott... Szoval ez a 2 dolog ami elég sulyos.. :((
2010. szept. 2. 22:34
 7/14 anonim ***** válasza:
no comment...
2010. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja no comment... szerintem is... ilyen gyerekes és beteges viselkedéssel minden dolgot elrtontottam... egy nagyon szépen induló kapcsolatot.. ismertük egymás szüleit,be tudtam illeszkedni és így simán elrontani mindent...hát ehhez tényleg no comment kell..talán a túl világon nagyobb esélyem lesz ...
2010. szept. 2. 22:54
 9/14 ness04 válasza:
figy az anyós legyen a legkissebb gond ha vissza akar menni hozzád és még tényleg szereted akkor? ne az anyóssal foglalkozz ha akadékoskodik szólj elintézem :) sok sikert
2010. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na igen de mindennel tele dumálták szegény csaj eszét..
2010. szept. 2. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!