Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy így gondolom? (lent)

Figyelt kérdés

Egyik barátom folyamatosan írkál a barátnőmnek, és mindkettőnket zavarja a helyzet. Engem ugye azért, mert valamilyen szinten úgy gondolom hogy az én barátnőmnek ne írkáljon senki, páromat meg azért zavarja, mert nem érti, miért írkál neki folyamatosan. Ennek a barátomnak már több olyan dolga volt, hogy más közös barátunk barátnőinél próbálkozott. Már párszor hangot adtam neki, hogy nem igazán szimpatikus amit művel, de képtelen abbahagyni. És még ő volt megsértődve, hogy nem féltékenykedni kell, még én voltam a hülye.

Szombatonként iskolában vagyok, és ez a barátom most el akar menni a páromhoz, amíg én távol vagyok, hogy behangolja a gitárunkat. Ezzel nincsen baj, de direkt akkor teszi, amikor én nem vagyok otthon, pedig ezer más időpont is szóbajöhetne.

Nem vagyok féltékeny, mert megvan közöttünk a bizalom, az esik rosszul hogy a barátom, mivel már többször szóltam neki tudja, hogy zavar engem ez a helyzet, nem képes megérteni, és még tovább csinálja.

Szerintetek én gondolom rosszul? Én nem tennék ilyet egy barátommal sem.



2021. okt. 29. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
de szerinted nyomul is ra vagy csak siman joban akar vele lenni? ha neha beszelnek az szerintem nem tragedia, ha allandoan irkal neki, az mar tenyleg gaz, de ezesetben egyszeruen csak a csajodnak kell passzivnak lenni. nem kell bunkozni, de nem kell minden hulyesgre reagalni vagy max tomondatokban. ha latja, h a masik nem vevo a folyamatos irkalasra, akkor abba fogja hagyni egy ido utan. ha visszairnak neki, belemennek a chatelgetesbe, akkor nem fog leallni.
2021. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

A csaj a hunyo:D


Jaj nem erti miert irkal. Ő maga nem kuldi el :D

2021. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Miért barátkoztok még vele? Barátnőd miért válaszol neki?
2021. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Hát, a barátság egyik alappillére, hogy amikor én kérek valamit egy barátomtól és az egy teljesíthető kérés (maradjunk nálad példaként: "Ne irkálj a barátnőmre, légy szíves!"), akkor azt mondják "ok" és nem csinálják tovább.


A barátod szarik a kérésedre, ergo nem igazi barát. Ebből nem nehéz kilogikázni azt is, hogy hajt a csajodra.


Itt inkább az a kérdés, hogy a barátnőd


- Miért válaszol neki, beszélget vele?

- Miért nem tiltja, ha zavarja?


Nekem egyik barátom se csinál ilyeneket a barátnőmmel, bepróbálná rövid úton el lenne takarítva az életünkből.

2021. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek kellene a sarkára állni. Határozottan, de kedvesen a tudomására hozni, hogy ő téged szeret és legyen szíves tartsa meg a baráti távolságot. Akkor jöjjön hozzátok ha te is otthon vagy! Ennyi!

Ezt lehet szépen és intelligensen közölni vele!

2021. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
A letiltás funkciót és az őszinte francba elküldést ismeritek? Gondolom nem.
2021. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"az én barátnőmnek ne írkáljon senki"

....

"megvan közöttünk a bizalom"

:DDDDDDDDDDDD



Amúgy nyilván a csajnak kellene letiltania, ha zavarja. Vagy még először meg lehet próbálni hogy simán csak nem válaszol neki, ha úgy is írogat akkor tiltás.

2021. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan barátom akivel naponta irogatok de senki sem nyomul senkire és a páromat se zavarja
2021. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen, normális, viszont a barátnődnek kellene őt határozottan visszautasítani. Lehet, hogy legyezgeti a hiúságát ez a dolog.
2021. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Nevetséges vagy, ideje felnőni, attól, hogy van párod, ő még nem a tulajdonod. Én csomót csetelek a párom legjobb barátjával, ez a párkapcsolatunkra nézve nem jelent semmi negtívumot, sőt örül neki, hogy a 2 legfontosabb ember az életében ennyire jóban van egymással.
2021. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!