Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak a barát, barátnője arról panaszkodik, neki hogy amikor velem van nem ír neki választ messengeren és nem annyit foglalkozik vele, mint mikor szingli volt ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Csak járogatunk ő 3napban dolgozik 12orában én meg 2naponta dolgozom 12orában és ha egy pasinak a lány barátnője szingli és hozzá volt szokva hogy mindig válaszolgatot neki és ha velem van olyankor nem ír neki. És ha ő ezen meg sértődött akkor vajon miért reagálhatot így?

Bizalmas barátságban vannak mindent meg beszélnek egymással. És nem értem ha össze járogatok vele és ha együtt töltök vele fél napot miért tartja bajnak ha nem ír vissza neki?



#tanácstalanság#vélemények#mi oka lehet
2021. okt. 31. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínű a csaj többet akar :D de ne törődj vele, mert a pasid téged akar.
2021. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez még a kapcsolat eleje még alig ismerjük egymást.

Igy ki tudja ebből még mi lesz.

2021. okt. 31. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy mondom, nem úgy tekint rá, mint lehetséges partnerre, rád meg igen :D de ez neked jó hír.
2021. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És a lánynak ez miért baj, hogyha velem van, abban a fél napban vagy azokban a pár orákban nem ír neki vissza csak akkor teszi ha van rá ideje vagy nem érünk rá hogy találkozunk?
2021. okt. 31. 16:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert féltékeny rád, de miért érdekel, hogy mit gondol, majd megszokja, hogy nem csak ő létezik és vannak a párodnak fontosabb személyek is.
2021. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik neki a megszokott figyelem. Ennyi.
2021. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én egyszer akartam vele haverkodni, de csak egyszer beszélgettem vele messengeren.

És utána abba maradt állítólag mert munka, és gyerek nevelés mellett kevés a szabad ideje, mert egyedül neveli a kisfiát.

De érdekes módon a párommal napi szinten van ideje beszélgetni szóval szerintem csak engem rázott le így.

2021. okt. 31. 16:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az összes barátotoknak közösnek lenni, ő pont nem annak való.
2021. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt amikor az egyik barátom elkezdett leszarni amint nője lett, előtte persze jó voltam napi lelki szemetesládának. De eszembe nem jutott volna emiatt kérdőre vonni, levontam magamnak a tanulságot és ennyi.
2021. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Pedig ha mindenki mindenkivel jobban tudna lenni egyszerűbb lenne úgy meg minden.

Kajak nem értem miért nem akart velem össze barátkozni miért volt velem le rázó.

2021. okt. 31. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!