Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm állandóan az új pasijával van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 éve vagyunk legjobbak.

Már járnak egy ideje, de a barátnőmmel előtte sokszor csináltunk csajos estéket, buliztunk reggelig, stb. Most már fél órára nem ér rá, mert ő a pasijával van.

Imént azt olvastam a neten, hogy akik mindig a párjukkal vannak, és hanyagolják a barátaikat, azok nem is szerelmesek, csak fellángolás az egész. Ez lehet hogy igaz? Bár már több mint fél éve járnak, szoval biztos szerelmes a barátnőm, viszont engem hanyagol. Ez szerintem nem normális dolog. Ha szakitanak majd kinek fog sirni? Azóta van olyan 7 hogy nem is beszélünk.:S

Nektek mi a véleményetek erről?

( Nem vagyok féltékeny, nekem is van barátom, elég régóta, nekem mégis van időm a családra, barátokra is )

16/L


2010. szept. 4. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélj a pasival h engedje át neked egy kicsit. v mennyetek el 4esbe bulizni.
2010. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pasija nem engedi.
2010. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát az lehet, nem tudom...:(

én csak jót akarok. de már nem fogom keresni :'(

2010. szept. 4. 15:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet. Az én legjobb barátnőm is így bánt velem, mikor összejött egy sráccal. Fél éven keresztül 5 percig sem tudtam vele beszélni, mert ő folyton a sráccal volt. Aztán úgy 2-3 hónapja már rám is tud szakítani pár órát, ha beszélgetésre, szórakozásra, csajos estékre van szükség.. Szóval ne aggódj :) A barátnőd csak élvezi az új pasit, de majd visszatér hozzád :D És tudom, hogy mennyire rossz mikor hanyagol, de addig ott vannak más barátnők, barátok, és a pasid akivel jól tudod magad érezni :D
2010. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak, akik mindenkitől elzárják a párjukat.
2010. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem az az ok, hogy a barátja nem engedi... Sajnos ez sok emberrel előfordul, és ez természetfüggő. Nekem soha nem volt olyan, akármennyire is szerelmes voltam, hogy a végletekig elhanyagoltam volna a legjobb barátnőmet... Viszont ő ezt megtette velem, amikor összejött a barátjával. Egy idő után meguntam, hogy készenlétben üljek, és várjam, hogy mikor hajlandó velem tölteni egy kis időt, ezért elkezdtem többet foglalkozni a többi barátommal. Amikor a "szenvedély" egy kicsit lelohadt, a barátnőm újból elkezdett keresni, de akkor már sokszor nekem nem volt rá időm, mert a többi barátommal rengeteg programot csináltunk. Akkor kiakadt, hogy én elhanyagolom... Én pedig normálisan megmondtam neki, hogy szerintem neki nincs joga emiatt kiakadni. Belátta, hogy igazam van, és több időt szakított rám. Ha ennyire bánt a dolog, mondd meg neki - de ne veszekedj, csak mondd el, hogy neked milyen rossz ez a helyzet. Ha tényleg legjobb barátnők vagytok, be fogja látni, és szakítani fog néha rád is egy kis időt:)
2010. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
hát nem pont az a lényeg hogy azzal legyunk akit szeretünk?és nem csak az elején.a barátnőd jól érzi magát a barátjával,ez tök természetes és vele akar lenni amennyit csak tud.hiszen nem egy ujjabb haverja van hanem lett egy párja. lehet hogy ő hamarabb felnőtt lesz mint te?
2010. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
persze legyen vele én is sokat vagyok az én barátommal, de arra nem gondol, hogy majd ha szakitanak akkor majd ki vigasztalja...meg nem csak akkor kell majd megkeresni engem. Hidd el jobban fel vagyok nőve mint ő. Ez abban is látszik, hogy én mindenkivel tudok lenni, ő viszont csak a pasijával.
2010. szept. 4. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:
van barátod,és már arra gondolsz hogy ha szakítotok akkor ki fog vigasztalni? miért kéne erre gondolnia a barátnődnek. ez ritka nagy baromság.
2010. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nagy baromság, hogy a pasija mellett arra is gondol, hogy mi lesz szakításkor. Nem lesznek örökké együtt, és ha a barátnője szakít a pasijával igenis elfogja várni, hogy a legjobb barátnő, akit eddig jól elhanyagolt ott legyen és meghallgassa. Viszont az a legjobb barátnő meg majd nem tud rendesen segíteni, mert azért csak fáj neki, hogy a legjobb barátnőm, szarik a fejemre. Én is átéltem ezt. VElünk az lett, hogy eltávolodtunk egymástól, legalább is én már nem tudtam elmondani neki a titkaimat, úgy mint annak idején. De azért remélem a kérdező nem fog így járni, mert pasid lehet akármennyi, de igazi barátod nagyon kevés...
2010. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!