Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet visszajönni?

Figyelt kérdés

Párom, ha vitatkozunk; nem ért velem egyet, vagy én vele, és ezt kinyilvánítom, akkor elmond mindennek, kitartóan, üvöltözve sorolja a jelzőimet. Elég durva jelzőkről beszélek. Úgy gondolja "szemétkedtem", tehát akkor megérdemlem. Másnap annyit mond maximum, hogy nem véletlenül mondta ezeket, de sajnálja, hogy elhangzottak. Ezt is csak akkor,

ha én szóvá teszem, de akkor már ugye újra szemétkedésnek veszi.

Ördögi kör. Ő ilyen, így vezeti le a feszültségét. Én egyre nehezebben teszem túl magam az ilyeneken, az önértékelésem odavan, nem tudok békülni. Ezen kívül a tenyerén hordoz, a világon bármit megtenne értem. Én nagyon szeretem, de ezzel apránként lerombolja az érzéseket.



2021. nov. 15. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek az “ezen kívül a tenyéren hordoz” dolgok csak mesék amikkel magunkat is áltatjuk. Tudom mert pár hónapja léptem ki egy hasonló kapcsolatból. Én csak annyit vontam le, hogy ha tényleg bármit megtett volna értem akkor azt is megtette volna, hogy dolgozik a kommunikációján és a feszültség levezetési módszerein, hogy ne bántson meg többet. De nem tette..egy kapcsolatnak nem rombolnia, hanem építenie kellene egymást.
2021. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés.

Ez egy folyamat aminek làtod a vègèt

2021. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!