Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartanak ki az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak ki az emberek olyan mellett akivel rossz a szex?

Figyelt kérdés

Sok nő van aki csak egy darab fa, és sok önző férfi van aki nem foglalkozik a nő igényeivel, élvezetével.

Nem lehetne hogy ők legyenek együtt és ne azokat foglalják le akiknek van szexuális kultúrája.



#szex #szexualitás #béna férfi #Béna nő
2021. nov. 20. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
94%

Akivel jó a kommunikáció, azzal jo a szex is.

Akivel rossz a kommunikáció, azzal rossz az egész kapcsolat.

Amúgy azért vannak együtt, mert addig sincsenek egyedül. Nagyon sok ember betegesen retteg a szingliségtől.

2021. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
92%
en biztosan nem tartanek ki egy olyan ferfi mellett, akivel rossz a szex. de ez a ‘lefoglalas’ baromsag, senkit nem kenyszeritenek, hogy legyen a masikkal. ha o egy olyannal akar egyutt lenni, akivel nem jo a szex, akkor az az o dolga. az is lehat, hogy amugy meg minden mas teren jo a kapcsolat vagy nekik nem annyira fontos a szex.
2021. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
60%
Mert akivel jó a szex szemétláda általában, hiszen éppen azért jó a szex vele. Imád szexelni, imádja a nőket, változatosságra és mennyiségre is vágyik a minőség mellett.
2021. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindneki marad együtt.

Én pl szakitottam. Persze nem rögtön. Elmondtam mi a baj, mi hiányzik nekem, mit szeretnék. Hagytam időt a változásra. De mikor folyton megkaptam hogy akaratos vagyok, akkor azt mondtam jó legyen vége. Keressen olyat akinek ez megfelel.

Nő létemre nagy a libidóm , szeretek új dolgokat kipróbálni, nem bírom az egyhangú , monoton együttléteket. Én ezt általában mindig mondom is, és ezért nehezen viselem ha vissza akarnak lökni egy olyan szintre amit én szexnek nem neveznék.

2021. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
86%

Nem ér annyit, azért.


Inkább legyen közepes a szex és megbízható, normális a partner, mint egy túlfűtött, de toxikus és mélységeket nélkülöző kapcsolat. Én elhiszem, ha van olyan, ami mindkettő, de nekem soha nem volt jó tapasztalatom olyan emberrel, akinek magas a libidója például. Sem ismeretségi körben, sem a saját kapcsolatomban. Mikor a nem szép oldalad kell szeretni, ezek az emberek lelépnek. Mikor a kapcsolat hosszabb ideje tart, ezek az emberek azok, akik kikacsintgatnak és azzal szórakoznak, hogy szégyent hoznak rád. Ha esetleg valami miatt nem lenne kedved szexelni, ezek az emberek képtelenek megérteni. Ezek az emberek szólnak be elsőnek, ha nem vagy folyamatosan arra felkészülve, hogy meztelenül tetszelegj. Ezek az emberek azok, akiknek nem vagy annyira fontos, miután elélveztek...


Persze, nem kell, hogy rossz legyen a kapcsolatban a szex, nálunk sem rossz, de volt már jobb egy olyan emberrel, aki teljesen tönkretett lelkileg. Most legalább úgy lehetek szerelmes, hogy nem érzek félelmet és állandó megfelelési szorongást. Mellette nem érzem azt, hogy lecserélhető vagyok, mert elsősorban egymás lelkét szeretjük és a szex sokadlagos. Én örömmel cseréltem el ezekért a dolgokért azt a túlfűtött valamit, amiben sokat kísérleteztünk és sok dolog élvezetes volt. De egy óra élvezetre jutott 20 óra baromság. Én ezért választottam egy aszexuálisabb, hagyományosabb partnert. Ő neki elég (jó) vagyok legalább a rossz napjaimon is és nem hatják meg annyira más emberek, hogy idiótán viselkedjen mellettük (forogjon utánuk, baszólájkokat nyomkodjon). Lehet, hogy nem egy szexuális ragadozó, de azoktól a gyomrom görcsbe rándul már.

2021. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
80%
mert nem a szex a világ közepe.. azért.
2021. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
86%
5 Egyetértek, én is így gondolom.
2021. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
93%
Lehet valamivel tudja ellensúlyozni.
2021. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
64%
Nálam a szex egy teljesen lényegtelen dolog, így ez nem ok arra, hogy lelépjek
2021. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
9. Tehát pl veled rossz a szex, köszi az infót.
2021. nov. 20. 16:46
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!