Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a barátnőmmel ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátnőmmel ? Betegség ?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, nem mondanám rossz kapcsolatnak, megvagyunk minden téren egész jól. Viszont történt a napokban egy érdekes eset ami mellett már nem tudok elmenni szó nélkül. Többször előfordult már hogy elmentünk bulizni, szórakozni. Ittunk jól éreztük magunkat... Sokszor mesélte másnap reggel mikor felkeltünk, hogy ilyen olyan hapsik nyomultak rá, meg szólógattak be neki amikor én épp nem voltam ott (Elég kevés idő, kb a wc-re menés, meg a cigizés amig nem voltam ott..) Fajult már odáig is hogy verekedtem, de fajult odáig is hogy engem vertek jól szét ez miatt... Pont ez miatt befejeztük a nagyobb bulikba való eljárást (Clubok, bárok stb..) Falun lakunk, meg a legtöbb barátunk is (Gyerekkori barátok) és csináltunk egy fasza helyet ahol összeülhetünk. KB tavaly nyáron volt egy eset, jól berugtunk, hazamentünk és reggel meséli hogy rá mozdult az egyik barátom (Szinte a legjobb). Nem akartam elhinni, mert ilyen nem tenne ahogy én ismerem. Kihívtam a barátom, beszélgetünk és fingja nem volt semmiről. Én megvádoltam hogy hazudik, majdnem ez is verekedésig fajult. El is vesztettem őt. Leszartam, mivel tudtam hogy nem hazudna a bnőm ilyesmiben. A dolgok ott kezdtek furák lenni hogy rá egy fél évre , megint ugyanezt történt csak egy másik nagyon jó barátom, ugyanazon a helyen... Szintén elmondta reggel, szintén beszéltem a spannal de ő vele nem verekedtem, úgy csináltam mintha hinnék neki..

Nem is turtúk ki a körből, és jön a mai napig bulizni (Érdekes azóta nem volt story h rámozdulna, ill bnőm-ön látom h feszéjezi a span jelenléte, gndlm azt hitte kiturom) A bili ott borult ki hogy tegnap történt ismét egy eset, ugyanez kb. Most elvileg egy olyan barátom mozdult rá, aki kollegám is napi 12 órában, barátnője van , ráadásul kis ideje, 4 hónapja és amennyire én tudom szerelmesek is, sőt annak is látszanak. Sráccal nem beszéltem még, nem is fogok. Nem tenne ilyet, sőt egyik barátom sem. Nem hinném hogy megtette volna. Bnőmet megkérdőjeleztem, hogy nem e lehet hogy piásan szarul emlékszik dolgokra, v félreérthetően szól másokhoz.. erre kiakadt. Nagyon! H mekkora fasz vagyok, meg h elmegy haza mert nem hiszek neki. Ne értsétek félre, nem egy beképzelt nő. Nem egy picsa. Nem ilyen a személyisége, de ezeken a storykon nem tudok túllépni, nekem ez már túl gyanús. Ha most várok x időn belül megint egy barátom fog rámozudlni.. persze csak szerinte. Mi lehet a baj ? Ez valami mentális betegség ? Nagyon aggódóm érte. (Kb összesen 8 eset volt már, abból 4 nagyon jó gyerekkori barát. Én ezt nem akarom elhinni) Kérem aki tud segítsen. Bocsánat a helyesírási hibákért , csak siettem, ill zavart vagyok..



2021. nov. 20. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem akarlak elkeseríteni, de van ilyen nő. Inkább az, hogy iszik és ő kezd ki bárkivel aki ott van, mivel lehet elutasították, így megpróbál szétszedni azokkal.

Nő vagyok, de 2x láttam ilyet a saját szememmel. Közben ki nem néznéd az egyik nőből.

Hát eléggé át lettél ejtve, a barátaiddal is összevesztél, mert valószinüleg nem akartad elhinni a nyilvánvalót.

2021. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem beteg, hanem egyszerűen egy utolsó mocsok. Nőként ez a véleményem.

Annyi eszed legyen, hogy ilyen esetben szembesíted a nőd és a haverod. Mondja ott, mikor mindenki ott van, hogy rámozdult, mit és hogyan.

2021. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan szalajt egy kicsit a barátnőd, az okát nem tudom, több is lehet.

Például ezzel hívja fel magára a figyelmet, valami beteges okból kifolyólag szereti, ha verekedsz érte, megvéded az állítólagos támadásoktól.Az is lehet így akar elszakítani olyan emberektől, akikre ő valamiért haragszik.Az összes is lehet együtt.Egy biztos, hogy ez már aggasztó és beteges viselkedés.


Szerintem egy normális nő nem akarná, hogy a párja miatta verekedjen.Persze, ha konkrétan megtámadják, akkor megvéded.De itt nem ilyesmiről van szó.Ha csak mond neki valaki valamit, az nem igényel akkora beavatkozást, hogy verekedés legyen belőle.

Hazudik ez a nő, ráadásul komoly dolgokban, még lehet egyszer téged vádol majd meg valamivel, eddig is működött a taktika.Ez egy veszélyes ember, iktasd ki az életedből.

2021. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Részletezi is, hogy hogyan nyomulnak rá? Szerintem ezen a vonalon kellene elindulnod. Én a legvalószínűbb forgatókönyvnek azt gondolom, hogy részegen félreért dolgokat. Ki kellene faggatnod, hogy mégis mi nyomulás az ő szemében.
2021. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem direkt , a sokszori eset után a barátaimat hogy nem e ő mozdult rájuk, és ők erre csak annyit mondtak hogy nem, sőt ilyesmi témáról még nem is beszéltek.. Full hülyének néztek engem, mind két félről. Én nem tudom hogy mi van... Szembesítés is volt már, de kb "Te hazudsz", "Nem, te hazudsz" volt a vége.
2021. nov. 20. 16:31
 6/18 A kérdező kommentje:

Rámozdulás, no hát volt több fajta


Verbális: "Bárcsak veled lehetnék , csak a B meg ne tudja."

" Ha nem lenne itt B akkor már rád mentem volna"

"Milyen kár hogy vele vagy, simán lehetnél velem is"


Fizikai: Pl hogy lepuszilta egy random alak

H egyik spanom le akarta smárolni, csak félre húzta magát

Illetve talán a legdurvább, h szarul volt és a legjobb spanom (A legelső barátos eset, aki kb a legjobb barátom volt) Simogatta, meg csókólgatta addig amig kicsit pihent (Persze én ilyenkor nem voltam ott, azaz megsem történt gndlm.)

2021. nov. 20. 16:34
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
6 Ez a nő egy beteges hazudozó, egyszer majd még téged is megvádol azzal, hogy erőszakoskodtál vele.Szakíts vele szépen veszekedés nélkül.
2021. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire releváns a te helyzetedben, de nekem kísértetiesen hasonlít ez egy nőre, aki itt írt ki egyszer kérdést.


Azt írta, hogy ő kitalál arról történeteket, hogy régen megerőszakolták, bántalmazták férfiak, több esetben.De ilyen sosem történt és ezt mind csak kitalálja.De ő ezeket a kitalált történeket előadja mindig azoknak a férfiaknak, akikkel ismerkedik.Persze, emiatt sajnálják, együttéreznek vele.Azt írta azért csinálja ezt, mert élvezi a törődést, védelmezést amit ezáltal kicsikar a férfiakból, és szerinte ez nem nagy baj.De azért teszi fel a kérdést, hogy mások mondják meg ez tényleg rendben van-e így.

2021. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is paraszt vagyok származásilag, elég sok ilyen suttyó parasztot láttam nőben.
2021. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ahogy írtad kérdező, beteg ! Valami nagyon nincs rendben a fejében, képzelődik ..
2021. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!