Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik azok az egyértelmű, és minden esetben érvényes jelek, amik arra utalnak, hogy a barátnőd már nem szeret téged?

Figyelt kérdés

Legalábbis nem úgy, mint régebben. Én 22 vagyok, barátnőm 21.

2,5 éve vagyunk együtt. Az első egy év az csodálatos volt, de valami elkezdett megváltozni, és rengeteget vitatkozunk. Nagyon megváltozott. Persze most egy külső személy ebből csak annyit tud leszűrni teljesen érthető módon, hogy hm, biztos megszűnt a szerelem. Vannak most is gyönyörű pillanataink, leginkább ha szexelünk, mert az most is perfektül működik. De mintha megváltozott volna.

Inkább úgy kérdezem, hogy szerintetek általánosságban mik azok az egyértemű jelek, hogy már nem szeret a lány, vagy nem szeret már annyira, mint régen?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. nov. 24. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
És mi lesz veletek 30 év múlva? Vagy gondolod, egy párkapcsolat rózsaszín felhőkön lebegésből ál mindhalálig? És ha már (vagy időlegesen) nincsenek rózsaszín felhők, akkor rögtön vége mindennek? Akkor évente válthatsz másik nőre, ha így gondolkodsz.
2021. nov. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Kifejthetned bővebben is hogy miben változott meg.


Amúgy szerintem millió egy "jele" lehet.


Kevesebbet talalkoztok/ beszéltek, nem ossza meg veled mi történt vele vagy a gondolatait.

Alapjaraton szerintem nézd meg milyen volt eddig és milyen lett most a kapcsolat.


Ha zavar akkor még beszéld meg vele, hogy érzi most.

2021. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem ültök le és beszélitek meg, hogy mi a baj? Miért vadidegenektől várod, hogy megmondja neked, hogy érez a barátnőd?
2021. nov. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Pár évvel vagyok idősebb lány nálatok, szóval behoznék egy szempontot amire lehet te nem gondoltál. Én pont ebben az időszakomban változtam meg nagyon, ekkor kezdődött igazán a “felnőtté válásom” és ha ciki, ha nem, engem megviselt. Egyáltalán nem vagyok most 25 évesen olyan, mint 21 évesen voltam. Szóval ne csak arra gondolj, hogy az irántad érzett érzései változtak, lehet ő maga változott. De ez is csak egy lehetőség, ezer oka lehet, hogy miért változott meg.


De mindenképp vele kell leülnöd erről beszélgetni. Péntek este hűts be egy jó bort, ültesd le a kanapéra és dumáljátok ki. Máshogy nem megy.

2021. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

#4 Nagyon jól írja. Én már régen voltam 21, de pont van olyan rokonom, aki ennyi idős korában évről évre nagyon sokat változott belsőleg.


Olyan 25-től számítanám, hogy kb. az embernek már "benőtt a feje lágya". Persze ezután is változunk, de a 21 -> 25 szakasznál lehetnek óriási meglepetések.

2021. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Talán valóban az a legjobb, amit a kedves negyedik lány írt. Az a gond csupán, hogy eddig akárhányszor kérdeztem, mindig az a válasz, hogy fejezzem már ezt be, nincsen semmi baj... Szóval úgy érzem, nem teljesen őszinte. De erőszakos sem szeretnék lenni, így nem tudom, hogyan közelítsem meg a kérdést úgy, hogy megnyíljon.
2021. nov. 24. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon kevés idő pedig.. szerintem az elején sem volt igazi már, a barátnőd részéről.. tudod ilyen fiatal korban nekem még 5 év után sem volt gond csak 2 évre rá ..
2021. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nalam:

nem agyalok azon, hogy mi legyen a hetvegi program, hogy szep emlekeink legyenek

nem kelek akar hetvegen is embertelenul koran, hogy valami finomat fozzek meglepetesul

Nincs az a "feszekrako osztonom", meg ugy semmi torekvesem, hogy lakasbol otthont teremtsek

Nem gugyogok

Ha valami bosszant nem akarom mar megbeszelni, csak forgatom a szemem, vitaknal sem akarok mar kozos megoldast talalni, csak legyintek, hogy hagyd mar abba, fejezd be.

2021. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!