Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El vagyok keseredve, mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve, mert azt érzem, hogy már egyáltalán nem kíván a barátom. Mit tehetnék annak érdekében, hogy újra nőnek lásson és ne utasítson vissza?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és mostanában egyre több a kifogás, hogy most miért nincs kedve, folyamatosan én kezdeményezek, de döntő többségben visszautasít. Nagyjából heti/2 heti egyszer van szex és akkor is inkább valami mást akarna. Gondolok itt análra, vagy orálra.

Ne értsetek félre, a kedvéért én abban is benne vagyok, de amikor már két hete nem szexeltem, akkor inkább csinálnék valami olyat, ami engem is kielégítő. Nagyon depressziós vagyok már ettől, egyébként is önbizalomhiányom van és ez pláne nem segít rajta. Mégis mit tehetnék, hogy újra kívánjon? Kérlek segítsetek.



2021. nov. 25. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Beszéld meg vele, hogy mi lehet a háttérben.
2021. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Pedig ha tudná milyen szerencsés pasi
2021. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el neki, hogy kevés a szex, és szeretnél változtatni. Két év után nem szabadna ilyen problémának lennie, ilyenkor még általában dúl a szerelem. Ha nem partner, akkor meg lehet elgondolkodni, hogy így akarsz -e élni, lehet újabb 2 év múlva már csak 2 havonta lesz 1 alkalom.
2021. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!