Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok ennyit a szakításrA, hisz még csak most jöttünk össze? Félek, h elveszítem, ezért néha az az érzésem, hüly. Eség volt összejönni. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Elsején összejöttem egy fiúval. Aztán amíg együtt voltunk szép s jó volt minden. Amikor viszont hazaértem,rögtön az jutott eszembe,h "jajj,mi lesz,ha szakítunk és,h fogok elmenni itt és itt..."(azokra a helyekre gondoltam ahol együtt voltunk.)Azóta is mindig ilyen gondolatok gyötörnek,ha nincs mellettem.Amikor viszont együtt vagyunk úgy érzem semmi sem állhat közénk.Olyankor szeretem.Amikor viszont,nincs mellettem,sokszor azt kérdezem magamtól: Miért jöttem vele össze,hisz egyszer úgy is szakítani fogunk?

Félek,h nem vagyok elég jó neki.Hogy többet várna el,mint amit adhatok.Félek még attól is,h nem tetszik neki amit mondok,ahogy csókolok.(Az utóbbitól azért félek,mert előnap igen sokat és hosszú ideig csókolóztunk azóta viszont,ha egyszer-kétszer csókolt meg.Ez azt bizonyítja,h tényleg rosszul csókolok?)

Igazából nem is nagyon beszélgetünk,mert általában nem kettesben vagyunk és a barátaink beszélnek sokat.Inkább csak ölelgetjük,puszilgajuk egymást.Esetleg néha csókolózunk.

Segítsetek!Mit tegyek,hogy elúzzem a negatív gondolatokat?


2010. szept. 5. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Énis nagyon félek hogy elveszítem a barátom. De tudom, hogy hülyeség erre gondolni amíg nincsen semmi probléma:) Majd akkor agyalok ezen ha már szakításra áll a dolog, de remélem ilyen nem lesz:)
2010. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, mert meguntam a felénél, de értem mire gondolsz.

Én sokszor álltam úgy hozzá, hogy áhh, 1 hónap és szakítás lesz ez biztos. Mindig féltem tőle, és sokszor szakítottak velem. Aztán rájöttem hogy ezen annyira nem kell agyalni, sőt! Le is sza.rom hogy szakítanak-e velem vagy sem. Már nem stresszelek ezen, és szerintem meglátszik az emberen, ha lazábban tudja venni. Most van egy 9 hónapos kapcsolatom. Eddig a leghosszabb, pedig volt már jó sok.

19/f

2010. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megpróbálom én is lazábban venni,de annyira nehéz.Rádásul ős sokkal tapasztaltabb,mint én( ő már túl van mindenen és meg még csókolózni is velem csókolóztam először) és akaratlanul is azt érzem emiatt,hogy ez azt jelenti,h neki nem is vagyok olyan fontos,mint ő nekem.
2010. szept. 5. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Most megmondom mi lesz! SZAKÍTÁS!!! ...és csak is miattad! ....vagy... abba hagyod ezt a hatalmas baromságot és azzal foglalkozol, hogy mennyire szereted és ő mennyire szeret téged. Célszerű lenne kettesben is programokat csinálni, nem pedig állandóan csak a barátok között ölelkedni egymást! Húú de "izgalmas". Ne haragudj, de szándékosan vettem durvábbra a hangnemet. Remélem leesett a tantusz! Szeressétek egymást, ilyen egyszerű.
2010. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké...Örülök,h durvábbra vetted.:D Jobban megértettem.xd

Közös program,csak kettesben.Igen is értettem.Meg lesz.És élvezem,hogy szerethetem és,h szeret.

2010. szept. 5. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!