Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan menthetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetnék meg egy veszekedésekkel, féltékenységgel teli kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején azt éreztem, amit most is szeretnék, és amire most is vágynék, hogy én vagyok számára a világ közepe, voltak kis huncut pillanatok, flörtölt velem, nem csak ismerkedéskor, de már együttélés alatt is. Jelenleg viszont teljesen az elentétje, sokszor azt érzem, mintha egy idegennel élnék együtt. Mostanában akármivel készülök, akármilyen játékos dolgot találok ki, minden kudarcba fullad. Már totálisan szánalmasnak érzem magam, tegnap is behívtam magamhoz zuhanyozni, majd amikor végeztünk, elkezdtem orálisan kielégíteni, de ez az ötlet sem jött be. Emiatt én egyre féltékenyebb, feszültebb vagyok és nem tudom mit rontok el. Akár pasi, akár csaj vagy, ha van bármi olyan ötleted, aminek alkalmazásával újra "belém szeretne", kérlek írd le.

Köszi előre is. :)



2021. nov. 26. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Egy ilyet sehogy se érdemes megmenteni. Kuka.

De amúgy annyira életszerűtlen és ostoba az egész leírás, tipik gyk kamu.

2021. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Komolyan nem kamu sajnos.


20L

2021. nov. 26. 23:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Kevés az info. Mit lehet tudni? Mi a probléma?
2021. nov. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ird le legysz reszletesen az egyik szitut,h mi tortenik parbeszed reszletesseggel. Mert igy nem tudok tanacsot adni. Nem latom at,mibol ered az egesz.


-Te meg vagy elegedve magaddal?

-O meg van elegedve magaval?


Mert az szokott veszekedni,aki magaval nincs joban. Ez egy nagyon nagy igazsag!! Gondold vegig!!

2021. nov. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A rövid írásod alapján sehogy.

Hagynám a fenébe.

Egy kapcsolar helyre hozasahoz két ember kell, Te egyedül rohadt kevés leszel hozzá.

2021. nov. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az 5-höz.

Egy kapcsolat 2 ember hozzáállásán múlik. Próbáld megbeszélni vele a problémádat, hátha kapsz valami értelmes magyarázatot erre a viselkedésére.

2021. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincsen használati útmutató a másikhoz. Mi honnan tudjuk hogy hogy szeressen beléd. Te ismered. De ha beléd kell hogy szeressen megfogalmazással érvelsz az már necc.


A szerelmet kicsikarni nem lehet. Ne szexualisan probald magadhoz lancolni ami ötleted ugye nem is jött be, hanem beszélned kéne vele hogy mi változott.

2021. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Veszekedéssel, féltékenységgel teli kapcsolatot? Ki féltékenykedik te vagy ő? Mennyire? Othello szindroma tipusúan? Mert akkor sehogy. Ugyanis ha ilyen szintu a féltékenykedés akkor elso korben a féltékenykedő párnak kellene felkeresnie a pszihologust mert ezzel nem csak a parjat veszelyeztetne hanem a kornyezeteben lévő pasikat vagy nőket akiknek nincs közük a képzelt vádakhoz es csak kamilláznának hogy neki meg mi baja? Ha Othello szindroma szintu.


Ha nem de ok nélkuli akkor is magadban vagy ha a masik fél féltékeny akkor magában kéne rendet tennie es beszélned kéne a pároddal, megnyugtatni. Ha van oka bármelyik reszrol beszelni kéne a paroddal szinten.


Szoval az egyetlen solution a "beszélj a pároddal".

2021. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amig te vagy a kapálózós fél addig ne várd hogy te legyél a világ közepe.


Teljes ellentmondás van a cél és aközött amit előadsz magadbol.



Ha istennőként szeretnéd hogy veled bánjanak akkor istennő legyél ne cirkuszi bohóc vagy lábtörlő.

2021. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ne féltékenykedj, akkor se, ha esetleg okod lehet rá, mert az téged is tönkretesz, nemcsak a kapcsolatot.

Beszélj vele, nagyon fiatal vagy, ha rosszul sül el a dolog, könnyen találsz magadnak valakit, aki tud rajongani érted és te is érte. Ne köss túl nagy kompromisszumot, ahhoz még fiatal vagy, később csak rosszabb lesz és bánni fogod.

2021. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!