Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, viszont valami egy kicsit zavar. Ha pl olyanokat mondok neki, hogy "hiányzol", akkor ezt nem viszonozza. Érezni érzem, de ki nem mondja. Amikor elutaztam, és előtte elbúcsúztunk, akkor is mondtam neki, hogy "hiányozni fogsz", de ő nem mondta, hogy "te is nekem", ami elég rosszul esik. Nagyon nem akart elengedni, és elég sokáig marasztalt, de mégsem mondta ki.

Lehet félreértelmezem, és ő még nem érez irántam annyit? Miért esik nehezére kimondani?

26/F 24/N, 3 hónapja vagyunk együtt kb.


2021. nov. 29. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Kettő dolog lehetséges. Nem hiányzol neki, mert ő közben másokat is nézeget. Magyarán, nem bánná, ha helyedbe lépne valaki. Ezt a lehetőséget zárjuk ki!

A másik az lehet, hogy nehezen nyílik meg, de amúgy belül ezt érzi. Néha nem a szavak a legfontosabbak, hanem az érzések.

2021. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Kevés nő értékeli ha hiánycikk. Egyszer dobd be neki milyen jó lesz egy kicsit nélküle, aztán figyelj :D
2021. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Szimplan olyan tipus, aki szavakkal nehezen fejezi ki az erzeseit. Tudom, mert en is ilyen vagyok. 35 korul kezdtem megtanulni kimondani olyanokat hogy hianyzol, szeretlek, boldog vagyok veled stb. Elotte csak ereztetni tudtam. Nagyon fura dolog, majd megpusztulok hogy kimondjam, de megis mintha egy tonna suly lenne, annyira nehez. Orakat szenvedek, hogy este vegre kicsusszon egy oszinte "szerencsesnek erzem magam, hogy megtalaltalak" mondat.
2021. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van még egy tippem: szeret téged és jól érzi magát veled, de egyedül lenni is szeret. Három hónap után még nem igazán vagytok hozzászokva egymás tartós jelenlétéhez - lehet, hogy ő hamarabb eljut oda, hogy jó-jó, tök jó együtt is, de azért most már szeretne egy kicsit egyedül lenni.
2021. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 istenem ugyanez..

Akiknel ilyen nincs, azoknak fogalmuk nincs rola, milyen nehez ez

2021. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!