Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggodalomra ad okot, ha feltűnt hogy a páromnak nincs kint, hogy “kapcsolatban”?

Figyelt kérdés

Rákérdeztem, párbeszéd (messengeren):

Én: miért nincs kint, hogy együtt vagyunk?

Ő: már kint van

-miért vetted le?

-mit?

-hogy együtt vagyunk, csak az én profilomon volt nyilvános

-mostmár nálam is az

-de miért vetted le?

-nem emlékszem, hogy levettem volna


Tudom, “tini párkapcsolatok kategória”, de felnőttek vagyunk, ez a “párbeszéd” nekem pedig nem tetszik. Kikerül, nem válaszol, sumákol, pedig BIZTOS hogy kint volt nyilvánosan. Aztán “valaki miatt” hirtelen levette. 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk már. Nagyon más furcsaságot nem vettem észre rajta.

Van okom aggódni?

26N/F


2021. nov. 29. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de tényleg biztos vagy abban hogy kint volt? Nem csak feltételezted meg készpénznek vetted?
2021. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet próbált ismerkedni. De ennél nem több.
2021. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
100% hogy kint volt, screenshotom is van róla. Nem tud meggyőzni, hogy “rosszul emlékszem”, eleve ő rakta ki először.
2021. nov. 29. 11:07
 4/14 A kérdező kommentje:
Ne ismerkedjen úgy, hogy barátnője van, könyörgöm. Rosszul esik, mintha próbált volna “elrejteni” a világ elől, pedig olyan nő vagyok, akire büszkének kéne lennie
2021. nov. 29. 11:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem látszik kint csak ha a névjegyekre kattintunk hogy kapcsolatban vagyunk. Azon felül gondolom egy két közös kép csak van kint ha 3 éve együtt vagytok.

Az hogy te azt gondolod magadról hogy Rád büszkének kellene lennie, közel sem azt jelenti hogy ezt ő is így gondolja.

2021. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Legjobb barátomnak az van kitéve, hogy egyedülálló.

4 éve házas és most jön a 2. gyerek.


Semmi jelentősége nincs.

2021. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy kint van-e, kérlek értsétek meg. Hanem hogy KINT VOLT, de LEVETTE, hogy ne lássa SENKI. Külső szemlélő semmit sem lát belőlem. Se kapcsolati státusz, se képek, se megjelölések nincsenek
2021. nov. 29. 11:20
 8/14 A kérdező kommentje:
A sumákolós párbeszéd senkinek az ingerküszöbét nem üti meg?
2021. nov. 29. 11:21
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Felnőtt embereknek, akik nem a közösségi média világában élik az életüket, nem.
2021. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján valószínűleg vagy szakítani, vagy csajozni akart.
2021. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!