Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, ti mit tennétek? Férjem elment beszélgetni egy régi női barátjával, megbeszéltük, hogy meddig marad, 2 órát késett és félig részegen jött haza. Folyton azt mondogatja, hogy ő "próbálkozik" jobb lenni stb, nem elszúrni a dolgokat.

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 11:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Elegem van abból, hogy akárhányszor részegen jön haza és nem tartja a szavát ahhoz amit megbeszéltünk, akkor azt mondogatja, hogy ő "próbálkozik..." és olyan könnyen megbocsátja magának, miközben a másiknak meg kárt okoz. Amikor hazajön és megfogalmazom a problémát hogy mi történt és ez miért bánt engem, akkor meg még ő van besértődve. Ahhoz nagyon ért hogyan kell úgy alakítani, hogy ő legyen a mártír megbántott én meg a gonosz számonkérő. Másnap reggel meg nem is szólt hozzám, valószínű azt várta, hogy majd én elkezdem mondani. Mégis mit gondol, hogy majd én fogok utána futkosni, hogy megbeszéljük?
2021. nov. 29. 11:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátumot adnék
2021. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyton megbánt és nem tudok bízni benne, de még helyre akarnám hozni és ő is, akkor bár utálnám a helyzetet, de ultimátumot adnék, mert látszik rajta, hogy ő ezt a végtelenségig tudná húzni, miközben én szép lassan kikészülök.
2021. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de ismerős ez az embertípus. Manipulatív, önző alak és még alkoholista is. Ne félj, majd amikor kiderül a megcsalás (nem azt mondom, hogy ez az volt, de majd lesz később), akkor is te leszel a hibás miatta. Minél előbb le kell válni ilyen emberekről.
2021. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Lenne anyagilag lehetőséged a válásra? Ha igen, akkor válj el. Ha nem, akkor tűrjél!
2021. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
2021. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő az az ember, aki majd téged hibáztat, ha félreqr. Nem pazarolnék rá időt.

A női barát dumát meg hagyjuk, mert elég átlátszó...

2021. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi tortent azota, kerdezo?
2023. aug. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!