Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő, ti hogy viselitek a hazugságot?

Figyelt kérdés
Ha a pasi összehazudott mindent magáról, de csak hogy legyen esélye nálatok. Megbocsátanátok?
2021. dec. 1. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer megbocsatottam, másodszorra repült az illető.
2021. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki máshogy. Én egyszer(mert nagyon szerettem) elnéztem neki de aztán örökre kizártam az életemből mert tudtam hova vezet. A szolgalelkű exe viszont a második megcsalás után is visszament hozzá. Kinek mi fér bele.
2021. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem, számomra ez megbocsáthatatlan. Nincs második esély, azonnal letiltanám mindenhonnan és nem keresném a társaságát.
2021. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Attol fugg mirol hazudott
2021. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk jogos amit 4es ír! Nekem mondjuk paromkent hazudott hogy dolgozik miközben két hónapja kirugtak és munkaidoben az utcán koborolt h ne legyen itthon.. Kibaxtam, aztán visszakonyorogte, magát 3 honap Múlva, eltelt kb másik 5 hónap és ugyanezt eljatszotta.. Megint kirugtak, megint hazudott. Megreptettem, de úgy hogy mi előzőleg 10 évig csak barátok voltunk. Február óta meg már semmilyen kontakt.
2021. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan hazugságokat követ el, ami ahhoz szükséges, hogy egyáltalán esélyt kapjon nálatok. Pl átlagos pasiként, de észre sem vennétek nélküle, nem kell semmi túl komolyra gondolni, és talán a megbocsátható vétség kategóriába sorolható, de tisztességtelen eszköz szóval...
2021. dec. 1. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. A hazugság nem lesz attól elfogadhatóbb, mert "hát neked akart tetszeni". Az nem érdem egy pasitól, hogy tetszem neki. Azonnal lapát lenne. Mert nem tudnék benne megbízni, mert ahogy valamit akar vagy valami nem úgy megy, ahogy móricka elképzeli, úgyis hazudozni fog.

Kapcsolatban is max. az olyan szintű hazugságot tudom elfogadni, hogy azt mondta, moziban volt, közben meg nekem vett ajándékot.

2021. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselem. Vagy szeressem azért, ami ő maga, vagy hagyjon békén.
2021. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon helyzetfüggő.
2021. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha mondjuk olyasmiben hazudik hogy azért nem mosogatott el, mert mem volt ideje, helyette igazából csak lista volt. Azért nem lennék mérges. De ha hazudna a munkájáról, lakásáról, vagy valami komolyabb dologról azzal azonnal megszakítanám az ismerkedést. Van egy ismerősöm aki a kapcsolat elején azt kamuzta a lánynak hogy vega, mert imponálni akart neki . Már 3 éve járnak és a srác tényleg vega lett, .ert nem akarta bevallani hogy hazudott
2021. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!