Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell zokon venni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell zokon venni hogy nem mondok semmit a dolgaimról?

Figyelt kérdés

Egyrészt mert abban nőttem fel hogy amikor meséltem volna akkor se figyeltek rám, vagy nem is emlékeztek rá hogy mondtam. Így egy idő után nem láttam értelmét és inkább nem mondtam semmit maximum ha baj volt. Persze annyit mondtam hogy hol vagyok de nem ecseteltem tovább, a te dolgod,feladatod mondták mindig is.


Először ezt furcsán hallgatta barátnőm mert furcsa volt hogy nem mondok semmit igazán mi van velem.


A másik ok hogy állandóan ha itthon van mobilozik, lassan már minden közben. Az esték úgy telnek el hogy megy a tv vagy ül a wcn és mobilozik közben.

Már próbáltam neki elmondani hogy zavar és én nem szeretek úgy beszélgetni hogy nem figyel a másik és máshol van agyilag, hiába mondja hogy tud tobb dologra figyelni.. (persze amúgy meg sokmindent elfelejt)

Napi 4órat nyomkodja itthon, semmi mást nem látok, ő azt mondja azért mert úgyse beszélgetünk meg nem mondok semmit..de minek mondjak bármit is ha közben ott a mobil a kezébe??


2021. dec. 3. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

"Egyrészt mert abban nőttem fel hogy amikor meséltem volna akkor se figyeltek rám"


Ezért nem szabad összejönni érzelmileg sérült pasival.


Ha nem beszélgetsz vele mi a f*szt csináljon? Remélem már egy normális férfivel beszélget.

2021. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
na ilyen egy szar kapcsolat.. miert nem szakitotok??!
2021. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk ha eleve nem beszélgetsz vele, meg nem mondasz magadról semmit, mindegy mi az oka, de akkor miért baj ha ő mobilozik?

Amúgy meg ezt nektek kell megbeszélni, meg eldönteni hogy így mennyi értelme van együtt lenni

2021. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nála a szabadidő eltoltese vagy az otthonlét semmi mással nem telik mint mobilozással.


Semmit nem csinál itthon..és mégiscsak ideje semmire

2021. dec. 3. 09:11
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Te indítasz azzal, hogy neked az a normális, ha nem beszélgetsz. Aztán vered a se99ed a földhöz, hogy a nőd nem beszélget veled. Nyilván nem fog, ha te egyértelműen a tudtára adtad, hogy nem szeretsz, nem akarsz.

Ő meg mobilozik, mert hiányzik neki a beszélgetés valakivel. Amit te nem adsz meg, azt megkapja máshol. Ez nem csak a szexre igaz.

Amúgy lefogadom, hogy szex sincs.

2021. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem beszélgetsz vele, hát beszélget másokkal. Mi olyan agysebészet ezen?
2021. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy kapcsolatban, ha nem tudsz úgy viselkedni, mint aki kapcsolatban van? Komolyan kérdezem. Szakíts, aztán kukáskodhatsz meg sunnyoghatsz kedvedre, ne aggódj, senki sem fogja törni magát, hogy rád nyissa az ajtót.
2021. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberként eldöntheted, hogy siránkozol-e azon, hogy jajj nem beszélgettek velem kiskoromban (ha nem megy, pszichológus), vagy lépéseket teszel annak érdekében, hogy a jövőd máshogy alakuljon. Amennyiben erre nincs igényed, akkor ne a csajod szidd itt (HÓNAPOK, ÉVEK!!!!!) óta, mert ő csak reagál arra a nullára, amit te nyújtani tudsz
2021. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!