Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit megromlott a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit megromlott a kapcsolatom a barátnőmmel. Hogyan tudnám újra meghódítani, illetve javítani a dolgot?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt és ez az 1. komoly mélypont nálunk. Panaszkodik a szexuális életre. Most nem fejtem ki részletesen, de végül lehet életem legrosszabb döntését hoztam. Mindketten egymásnak az elsők vagyunk szexuális téren és én ...hát....úgymond megengedtem neki hogy lefeküdjön egy másik pasival, hogy tudja milyen mással. A pasival eddig msn en beszél pár hete és 30év körüli. Attól nemnagyon tartok hogy ha jól sikerül akkor vele marad. Mit csinálhatnék hogy jobb legyen? Már elkezdtem beszerezni 1-2 szexuális segédeszközt hogy kicsit feldobjam a szexuális életet. Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni.

19F/19L


2010. szept. 5. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
hát te nagy f*sz vagy, a barátnőd pedig nem szeret, ha képes volt lefeküdni mással. szerintem ezzel meg van oldva a probléma. ne vess be semmit, nem érdemli meg.
2010. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 orsybaba88 ***** válasza:
hát a helyedben soha nem engedném meg, h a párom ilyet tegyen!! mondjuk nem árt, ha az ember megismerkedik idegen kultúrákkal is, de... nem feltétlenül a segédeszközök fognak segíteni sz.tem. kicsit próbáljátok változatosabban, más helyeken, más pózokban, más bevezetéssel, mint szoktátok, szerepjáték, esetleg jelmezverseny? mindenképpen meg kell beszélnetek, h neki mi az ami nem jó, és hogyan lehet ezen változtatni? vele van baj, vagy veled? ezt nem rosszindulatból mondom, de tudnod kell, mi jár a fejében, ha meg akarod tartani!!!! és te nem vagy rá kíváncsi, milyen lehet mással? egyáltalán neki hogyan juthatott ez eszébe??????
2010. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
még nem történt semmi. Mondta h (amit én is tudok) hogy ez az idő alatt...nem sokszor jutott el az orgazmusig és már nem is szereti igazából mert ugy indul neki hogy tudja h nem lesz meg neki.
2010. szept. 5. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen te már nem tudsz segíteni. Ahhoz, hogy jobb legyen a szex, neki kívánnia kéne téged, neked pedig (és neki is) tapasztaltabbnak kéne lenned.

Ahhoz, hogy kívánjon téged, valószínűleg szerelmesnek kéne lennie beléd, és ráadásul el kéne felejtenie a sok rossz tapasztalatot. Abból pedig, hogy megpróbálná mással, nem az jön le, hogy szerelmes lenne beléd, vagy még érdekelné, hogy mi történik veled. Ha kipróbálja, és megtudja, hogy lehet jobb is, akkor le fog lépni.


Ha odafigyelsz, idővel majd jobb leszel, persze nem vele, hanem egy második, harmadik... lánnyal.


Szóval lassan kezdd elfogadni, hogy vele vége, és gyúrj arra, hogy jobb szerető legyél!

2010. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha azt tapasztalja a másik sráccal hogy nem jobb vele se, (és én túlélem) akkor még lehet esélyünk?
2010. szept. 5. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet esélyetek, mert biztos van olyan, akivel jobb neki, ha nem ez a 30-as férfi, akkor más. Téged meg már nem kíván, csak a rossz élményeket látja benned, nem fog rád több időt pazarolni az értékes fiatalságából ezentúl.

(Szerintem, valószínűleg.)


Vagy: Hát persze, hogy lehet, hihetetlen ügyességeddel elkápráztatod, olyan orgazmusai lesznek, hogy letépi a tapétát, és véresre karmolja a hátad, és visszahúz az ágyba, hogy csináld vele méééég.

(Szerintem nem, erre kicsi az esély. Te is tudod ezt, azért engeded el, és ha szereted, akkor kívánod neki, hogy ilyet éljen át, és persze te is szeretnél ilyet okozni egy lánynak majd.)

2010. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz dolog, hogy megengedted neki, hogy mással szexeljen. Ez egy nagy bizalom amit megadtál neki. Persze lehet hogy jobb lesz a másikkal a szex. De ha nem szeret bele, akkor még van esélyed, hogy veled marad, amiért nem zártad kalitkába, hanem szabadjára engedted. Lehet hogy tanul valamit mástól, amit majd együtt tudtok kamatoztatni. Ha nem tesztek semmit, akkor előbb utóbb úgyis elhagy. Így meg legalább esélyed van. Szerintem jól teszed, de az élet fogja eldönteni, hogy lesz.
2010. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetértést. Ez most kicsit jobban esett mint az előzők. Remélem igy lesz és nem a legrosszabb döntést hoztam....
2010. szept. 6. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt úgyis csak utólag tudod meg hogy jó volt e döntés vagy sem. Az élet kockázat. Már aki mer élni, annak. Aki meg gyáva, és ne mer dönteni, vegetál. Az rosszabb szerintem. Másrészt nem biztos hogy ami rossz döntésnek bizonyul egy év múlva, tíz év múlva is az lesz majd. Mert a dolgokat az ember később máshonnan nézi, és jobban látja az összefüggéseket.
2010. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez sajnos így van. De annyira szar belegondolni, hogy mással csinálja. Úgy beszéltük meg hogy előbb tudjam meg mint h megtörténik...szóval tudni fogom mikor....de hát...nagyon szar érzés hogy mással hempereg utána meg jön hozzám. Tudom, ugymond én engedtem meg...de hát ahogy telnek a napok egyre nehezebb. Mondtam neki hogy essünk rajta túl gyorsan... Nagyon szeretem és hát nem szeretném elveszíteni emiatt.
2010. szept. 7. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!