Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg haragszik még, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg haragszik még, vagy ez már érzelmi zsarolás?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a párommal és nemrégiben sikerült jól összeveszünk. A vita kirobbanása főleg az én saram volt (szégyen, de csúnyán hisztiztem). Még akkor elismertem, hogy ezt nem kellett volna, bocsánatot kértem, amit ő figyelmen kívül hagyott. Másnap is küldtem neki bocsánatkérő üzenetet, amire csak annyit reagált, H nagyon nem esett neki jól a múltkori és H hagyjuk a témát. Utána napokban is kértem tőle bocsánatot, hiszen tényleg az én saram volt, vállaltam a felelősséget. Csak annyit tudott hajtogatni H haragszik és hogy mennyire rosszul estek neki a dolgok. Miután 4 napig próbáltam bocsánatot kérni tőle, de ő folyton elutasító volt és pár szavas üzenetekkel válaszolt csak, megkérdeztem tőle, megkérdeztem tőle H akarja-e egyáltalán folytatni, ha szeretné, nem jelentkezem többet, nem próbálkozom (tudom H én robbantottam ki a vitát egy egyszerű hisztivel, de úgy érzem mindent megtettem utána, elismertem, többször bocsánatot kértem, ennél többet nem tudok tenni). Erre csak annyit írt H nem akarja abbahagyni, ő ilyet nem mondott. Ennyit írt. Most össze vagyok zavarodva, hiszen lassan egy hete büntet az ignoralassal, hallgatással, egy szavas válasz üzenetekkel. Nem tudom, ennyire megbantottam, vagy ez már a részéről inkább érzelmi manipuláció, büntetés? Annyira nem volt nagy dolog amin összevesztünk, hogy ennyi ideig haragudjon..

2021. dec. 9. 18:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
M a hisztid a valodi baja. Ez kam.
2021. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen mindegy, hogy miért csinálja. Őszintén, ha nem játszmából, akkor együtt tudnál lenni olyan sráccal, aki napokig nem szól hozzád egy veszekedés után és meg sem lehet vele beszélni, hogy mi a baja?


Nyilván dolgozz magadon, hogy kevesebbet hisztizz és keress egy olyan pasit, aki ennél jobban viseli.

2021. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon gáz a "párod" viselkedése. Vagy ennyire gyerekes vagy ennyire pl. nácisztikus és "csenddel ver". Egyik sem túl jó szitu.
2021. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
*nárcisztikus
2021. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem kapcsolat. Barátnőmmel összevesztünk másfél év alatt talán két alkalommal és pár órán belül, miután mindketten vettünk egy-egy mély levegőt, megbeszéltük a sérelmeinket.


Te meg egy hete várod, hogy az úrfi reagáljon valamit? Érdemes lenne elgondolkodnod a kapcsolatotok egészségügyi állapotán.

2021. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is az a helyzet itt, hogy valami alapból nem stimmel kettőtökkel. Nem lehetsz neki annyira fontos, ha így elutasít.
2021. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy akkor miért nem küldött el, ott volt a lehetőség. Azt nem írtam, szorongásos depresszioval küzd, a veszekedeskor is írta H be kellett vennie két nyugtatót
2021. dec. 9. 18:52
 8/27 anonim ***** válasza:
39%
Miért hisztiztel? Egyáltalán Hány éves vagy hogy így viselkedsz? Ő hány éves hogy ennyire gyagyás? Ami nem megy nem kell erőltetni, ő ilyen és fogadd el! Téged meg ami illet fogadjon el úgy ahogy vagy.
2021. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Manipulál. Azért nem küldött el, mert így most azt csinálod, amit akar. Pitizel neki, lelkiismeret furdalásod van, még jobban manipulálhat.

Hagyd a csába. Nem csak úgy lehet kilépni egy kapcsolatból, h kivágnak, te is mondhatod, hogy ebből nem kérsz. És jobban is jársz, ha nem.

2021. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Te hisztiztél, most a pasid hisztizik. És manipulál is.

Ne hagyd, hogy így viselkedjen, mert hamar egy lelkileg bántalmazó kapcsolatban találod magad, ahol állandóan te leszel a hibás mindenért és folyton te pitizel a másiknak. 4 hónap nem sok idő. SImán lehet elküldeni a ...csába.

2021. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!