Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok újra bízni a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok újra bízni a férjetekben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, több mint 15 éve vagyunk együtt és most derült ki, hogy a férjem regisztrálva van több társkeresői oldalakon meg több facebook profilja is van. Mikor rákérdeztem, akkor azt mondta, hogy a társkeresőket csak kíváncsiságból nézte meg, a másik messengert pedig beszélgetésre használta volna, de nem tudta, így hagyta az egészet. A kapcsolatunk elején nagyon féltékeny voltam és zavart, ha nélkülem akart menni a "barátaihoz". A férjemnek sokkal több barátja volt mint nekem, de ezekkel miattam teljesen megszakította a kapcsolatokat, mert nem akart vitákat. Sajnos én nem nagyon bírom az embereket és társaságban is kellemetlenül érzem magam. Van egy lány akit szinte 2 naponta nézegetett facebookon, meg a nevével csinált jelszavakat, meg lementette a képeit...ezekre azt mondta, hogy hiányzott a régi társasága és így akart emlékezni, meg hogy ne felejtse el őt/őket...nagyon nehezen megy ez nekem...a férjemnek 2 munkahelye van napi 12-14 órákat dolgozik, hogy nekem, nekünk jobb legyen, nem iszik, nem dohányzik ami rossz benne, hogy hangosan horkol emiatt külön alszunk, meg szokott pc-n játszani. Bocsi, ha kicsit hosszúra sikeredett.

2021. dec. 12. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Remélem kamu, mert az összes okot sikerült beleírnod, ami miatt a pasik 99%-a már rég dobott volna...
2021. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu, tényleg ez van.
2021. dec. 12. 13:44
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
tedd össze a két kezed, hogy még veled van
2021. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

“ A férjemnek sokkal több barátja volt mint nekem, de ezekkel miattam teljesen megszakította a kapcsolatokat, mert nem akart vitákat. ”


És ez így szerinted rendben van?

2021. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Két munkahelye van és van ideje gépezni meg ismerkedni is? Érdekes.

Amúgy ha más lányok nevét használja jelszónak az beteg. Társkeresőn kíváncsiskodni akkor kell amikor az ember szingli. Én is csináltam amíg nem lett barátnőm.

Nekem ez úgy tűnik mintha szeretne új kapcsolatot csak nem talál. De reméljük nem így van.

2021. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
állítja, hogy nem csinált semmit, már 3 hete tart ez az egész(mióta kiderült) és azóta szinte minden nap előjön a téma, de tagad mindent...hogy ő nem használja a társkeresőket, csak felpörgette mint a facebookot utáni le is törölte, de sikerült bejelentkeznem a másik profiljába és ott az előzményekben ott volt, hogy használta...ugyan nem volt ismerőse, se üzenetek, de az eseményekben ott voltak és persze ezekről se tud semmi, meg hogy nem tudja hogy kerültek oda, mert ő nem csinált másik facebookot, csak messengert, amit bevallott, de a facebookot nem ő csinálta...azt mondta még, hogy a jelszavakra más nem jutott hirtelen az eszébe, mert mindenhova az én nevemet használja és már nem akart a 100.-k oldalra is az én nevem egy variációjával regisztálni, meg hogy ha lesz ideje, akkor kitörli az összeset..
2021. dec. 12. 13:54
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Kedved kérdező, én angyalian türelmes vagyok a nőkkel, de ezt, amit te művelsz, biztos, hogy nem tűrném el.
2021. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

"Remélem kamu, mert az összes okot sikerült beleírnod, ami miatt a pasik 99%-a már rég dobott volna..."


Meg amiért a pasit már rég dobták volna más nők.

2021. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Probálja arra terelni a témát, hogy a jövőben mi legyen, meg hogy hogyan kellene javítani a kapcsolatunkon, mire fokuszáljunk, elmesélte hogy miért tette amit tett, de én nem hiszem el akkor sem és nem tudom kiverni a fejemből, hogy ezt tette. Szerintetek egy párkapcsolati tanácsadó tudna segíteni? Azt nem szeretném, hogy vége legyen, de nem is nagyon tudok ezekkel a tényekkel együtt élni.
2021. dec. 12. 14:06
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Mert nincs indoka, hogy ne bízzon a férjében, ha egy ilyen sunyi kis féreg? Kamuzik az összesről, keres melletted kapcsolatot. Csak még kell valaki aki mossa a szennyest, mielőtt átteheti a seggét egy másik kapcsolatba. A másik verzió meg az, hogy keres valakit akit dugogathat, de azért kényelmes neki, hogy otthon van a házirobot.

Én két verziót hagynék neki, vagy kitálal mindenről és abbahagyja, vagy mehet isten hírével.

2021. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!