Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megoldható még ez a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldható még ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy a párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, mindketten 25 évesek vagyunk. Eleinte olyannak állította be magát, akinek volt összesen egy kapcsolata, meg két “egyéjszakás” kalandja. Ehhez képest kiderült, hogy két kapcsolata volt és rengeteg kalandja, sok nőnek csapta a szelet, köztük ilyen látásból ismerőseimnek is. Innen derült ki számomra és őszintét megvallva nagyit csalódtam amiért nem mondta el. A mai napig letagadja nekem a múltját, holott kapásból 10 “ismerkedésről” tudok.

Több profilja is van a közösségi oldalakon, a régiekkel egy csomó lány ismerősömet lájkolgatta anno, de mivel én nem igazán használtam így nem is tűnt fel. Ezeket a mai napig is használja, de csak végig lapozz a a feedet, és ki is lép, nem aktív. Sajnos a lájkolós szokása megmaradt később is, és a kapcsolatunk elején is rengeteg lányt bejelölt, lájkolt.

Többször szóvátettem, hogy ez zavar, majd végül (ezen felül) több ok miatt majdnem szakítottunk szeptember végén. Akkor sikerült végül mindent letisztáznunk és megbeszélnünk, lefektetnünk a szabályokat. Ez a felhőtlen boldogság hellyel-közzel most is tart (2 hónapig tényleg minden rendben volt, helyre állt a kapcsolatunk és változtattunk mindketten).

Viszont én úgy érzem, már sosem leszünk ugyanazok. Nagyon szeretem őt, de valahogy azóta nem érzem azt a felhőtlen szerelmet és “pillangós érzéses” boldogságot, mint ezek előtt. Vannak helyzetek, mikor úgy érzem, hogy többet érdemelnék, többet nyújtok érzelmileg. Nem tudom, hogyan lehetne visszahozni a problémák és megbeszélésük előtti érzéseket, hiszen most minden rendben van köztünk. Talán túl nagyot csalódtam?



2021. dec. 12. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg, de ehhez sok őszinte beszélgetés kell, az se kizárt, hogy szakember bevonásával.
2021. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem érdekelnek a pasim múltbeli ügyei. Azt se tudom hány kapcsolata volt előttem. De nem is érdekel. Velem van. Engem szeret. Nekem ennyi a fontos.
2021. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Engem nem a múlt érdekel, hanem hogy hazudott, mikor ő tette fel nekem a kérdést, (én őszinte voltam) én csak visszakérdeztem.
2021. dec. 13. 09:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bízol benne? Hiszel neki?
2021. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kuka.
2021. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva a hazugságok, vagy inkább füllentések miatt sokáig nem tudtam benne megbízni. Hinni hiszek neki, plusz azóta ő is törekszik nagyon rá, hogy minden rendben legyen köztünk. Nem lenne okom most ezt érezni, a bizalom is úgy érzem épül újra, mégis ezt érzem...
2021. dec. 13. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hazudik. Mellesleg több profilja van. Nem megbízható. Azért mert valaki veled van és azt hiszed szeret, simán lehet, hogy megjátsza csak magát 2-es. Amúgy a legnagyobb kamu, hogy az embert nem érdekli az exe múltja. Nincs olyan aki legalább a párja legutolsó exét ne csekkolná le. Ez az alak zűrös kérdező. Szerintem szabadulj meg tőle.
2021. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hazudott, hazudik és hazudni is fog.

Kell ez neked?

Nem értem, mit kell ezen gyötrődni.

Nem az, akinek hitted, akire vágysz!

Akkor?!

2021. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Később rosszabb lesz dobni vagy megvárod, hogy ő tegye meg téged kb. megalázva? Én elkövettem ezt a hibát, mikor tudtam, hogy egy sz.r alakkal vagyok. Nem kívánom senkinek sem, mikor majd 2 év után is emészt az önutálat ezért, hogy még kb. meg is alázkodtam annak a féregnek, növeltem a mocsok kis egoját. Ne pazarold rá az idődet. Az idő kincs. Míg azzal a sunyival vagy együtt, lehet elmegy melletted az, aki tényleg szeretne és akivel összeilletek.
2021. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. dec. 16. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!