Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A végét járja a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A végét járja a kapcsolatunk vagy ez egy hullámvölgy?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 éve vagyunk együtt a párommal és másfél éve lakunk együtt. Régebben is volt sok hullámvölgy amit át kellett élnünk és lehet a mostani is az.

Sokat veszekszünk, néha apróságokon, mindkettőnk hajtogatja a saját igazát, mostanában jó ha kimarad egy nap veszekedés nélkül. De ne gondoljatok nagy dolgokra, egyik példa, hogy valamelyik nap elmentünk egy haverjához valamiért, ő mondta mindjárt jön, így a kocsiban maradtam. A gond csak az, hogy én 20 perc után írtam neki hogy miújság, mert nem tudtam mit csinálnak addig, ő közölte, hogy mindjárt, ismét 20 perc után megírtam neki, hogy nem tudtam eddig tart, majd nemsokára jött sűrű bocsánatkérések közepette, hogy ezt meg azt kellett csinálni, meg hogy a haverja mindig felhozott valami témát és beszélgettek. Mondtam neki oké, csak legközelebb legalább írja meg, hogy bocsi ez eltart egy darabig, vagy szóljon a haverjának, hogy bemehessek én is, és ne kelljen egyedül kint várnom a kocsiban. Erre ő rávágta, hogy oké akkor legközelebb maga megy és nem kell vele mennem, és utána teljesen kiakadt, nem szólt hozzám, én voltam a rossz. Amikor pedig rákérdeztem mi a baj, rávágta, hogy ő bocsánatot kért. Sok ilyen van mostanság, mintha én soha nem kérdezhetnék tőle semmit, pedig csak annyit kértem szóljon ha valami eddig tart, mert addig max én is elmegyek valahova és nem várom fölöslegesen mivel ő meg azt írta mindjárt jön. Közben meg ha én beszélgetek valakivel, múltkor egy volt kollégám hívott, akkor meg tízpercenként jött, hogy kivel beszélgetek, ugyanígy tegnap is írt nekem egy srác munka ügyben, és akkor is panaszkodott a párom, hogy menjek már, ő éhes meg filmezni akar stb. Máskor pedig amikor épp valami megváltozik hagyjam békén, ne is írjak neki, ne is kérdezzem mikor jön, ő hobbizik, haverozik.

Hiába élünk együtt a párommal a veszekedések miatt borzasztó egyedül érzem magam, magányos vagyok, érdemi közös programunk sincs, ha valamit neki kell elintéznie mehetek, de múltkor én szerettem volna hogy jöjjön velem segíteni, és azt napokig halogattuk, végül elintéztem magam. Mondtam neki menjünk moziba, de azt is halogatjuk napok óta, mondta majd a hétvégén vagy valamelyik nap. 2 napja este elmentünk burger kingbe enni, és azzel jött kifogásként, hogy elmentünk együtt enni.

Néha eszembe jut, hogy fogom magam és elmegyek a szüleimhez egy időre, hogy ne kelljen itt lennem. Már a múlthéten elmentem 3 napra és felüdülés volt.

De közben tudom, hogy valamit kezdeni kell a mostani helyzettel a párommal.



2021. dec. 14. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Valami baja van veled az biztos. Lehet hogy szakitana, csak nem tudja hogyan kozolje. Vagy megtetszett neki valaki mas, esetleg sok minden a szonyeg ala kerult, es hamarosan kibukik onnan. Mindenkeppen le kene ulnotok beszelgetni.
2021. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szexeltek még?
2021. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ennek annyi..
2021. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen szoktunk szexelni, nem annyit mint régebben de attól még heti szinten vagy akár többször is, de van
2021. dec. 14. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék így élni, annyi biztos. Ha ez hullámvölgy, akkor a mélysége ennek a völgynek vetekszik a Mariana-árokéval.

Sajnálom, de ennek valószínűleg lőttek.

2021. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Valamit nagyon titkol, ezért lehet ideges a kérdésekről.
2021. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Savlekotő ***** válasza:
100%
Valamit nagyon titkol, ezért lehet ideges a kérdésekről. Ilyenkor egy Zsuzsit v Vikit szoktak titkolni,az utód meg szokott lenni már mikor ez eljut ide..
2021. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor mondja el és ne legyen az, ha én beszélgetek másokkal meg másra figyelek akkor ő már fáradt meg éhes, meg menjünk már.
2021. dec. 14. 17:08
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

#8 Nem biztos, hogy el fogja mondani. Lehet, hogy arra vár, hogy te szakíts, így az ő lelkének könnyebb.

Én a történeted harmadánál már leültem volna egy komoly beszélgetésre a párommal, hogy akkor hogyan tovább.

Szakítottam már hasonló kapcsolatban, sajnos ezt fel kell vállalni. Ha a másik:


- Semmibe vesz

- Nem akarja megjavítani a kapcsolatot veled közösen

- Állandóan belédköt


Akkor nincs értelme várni a csodát. Ha van szex, akkor sem.

2021. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mert birtokolna jó vagy enni adni,de amúgy őt ne zavard. Gondolom a szex is róla szól te meg le vagy tojva
2021. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!