Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35f. Egy igen érdekes nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35f. Egy igen érdekes nővel hozott össze a sors (30l.)és nem tudom mi tévő legyek, bár az biztos, hogy érzelmileg igen instabill lábakon áll és szokatlanul kezeli a helyzetett. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, és iszonyúan megkedveltem, végtelenül aranyos, kedves nő. Egy hosszú kapcsolaton van túl, de nem haraggal vált el az exével, vagyis gyakran találkoznak. Ez még nem lenne gond, de folyamatosan árradozik a kollégájáról, aki be is vallotta neki, hogy szerelmes belé és a párom is bevallotta, hogy többet érez iránta, mint szimpla barátság. De engem akar választani mert stabilabbak az érzelmeim, nincsenek érzelmi hullámaim. De szeretne egy kicsit visszább lépni a kapcsolatunkban, amíg ezeket az érzéseket tisztázza. Adjak egy kis időt. De hogy akarja tisztázni, ha a kollégája ott sündörög és van hogy észre se veszi, hogy már megint róla beszél ódákat nekem. Mintha természetesnek tartaná. Tudom hogy engem is szeret, de kit nem zavarna ez, hogy másról is árradozik?

2021. dec. 16. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom:

Egyetlen egy értelmes dolgot tehetsz. Megmondod a nőnek, hogy igen, a te érzelmeid stabilak, te tudod, hogy neked ő kell. Úgyhogy nem fogod végignézni a kispadról, hogy a kollégával szárba szökken-e a kapcsolata, vagy beéri veled. Sajnálod, hogy ezek szerint nem vagy elég jó, hogy téged válasszon. Sok sikert a kollégával.

Te itt ezt részedről lezártnak tekinted.


Aztán kezdj el ismerkedni valaki mással, aki téged akar, és nem csak talonban tart. Ezt a nőt meg kerüld meg.


Meg az is lehet, hogy hirtelen rájön, hogy mit vesztett, és elkezd futni utánad. Abban az esetben is jobb hanyagolni, mert csak az érzelmi hullámvasút vonzza. Vagy: életed végéig játszhatod a húzd meg-ereszd meg játékait.

2021. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ne légy sose hézagtöltő,főleg ott ahol a párod nyíltan másba szerelmes,te meg hallgathatod mennyire jó cuki a másik órákig,te meg repülsz amint biztos lesz az új..
2021. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Dobd már ki ezt az ostoba pic@át.

Ha ezt bevallotta nem értem miért írogatod ki ezt a kérdést.

2021. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél lábtörlő ezt eltűrni hallgatni, hogy más kell neki kb.

Akkor menjen ahhoz és ne téged alázzon le!!!

2021. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye. Keress normális nőt. Rengeteg vonzó nő van, aki egy sima párkapcsolatban 4 hónap után oda meg vissza van a párjáért.
2021. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem érdekes nő, hanem egy idióta. Szeretnél kapcsolatot egy idiótától?
2021. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején amikor ilyesmiben találtam magam (csak ott az exről áradoztak) azt mondta édesapám menekülj. Én hülye nem raktam ki a nőt 2 hónap után, ameddig együtt voltunk teljesen bipoláris volt a kapcsolatunk. 8 hónap után sikerült annyi erőt összeszednem, hogy szakitsak. Millio lelki sérülésem lett miatta, amiket fel kellett dolgoznom. Nagyon fájt a dolog, mert még szerettem amikor szakítottam. Neked csak azt tudom tanácsolni amit én nem fogadtam meg jól ki is csesztem magammal: ne húzd, ne reménykedj, rakd ki és menjen ahová akar.
2021. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok


És ne érdekeljen hogy te leszel a rossz, hogy megbantod. Ő semmibe vett téged,nem tisztelt meg azzal hogy a kapcsolat KÉT ember nem 3, nem 4. Kettő!!!

Sok sikert és sok erőt neked!

2021. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő nem "érdekes", hanem egy ostoba picsa. Menekülj.
2021. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul ba a kollégától mégis kosarat kap, akkor te ott leszel neki és beéri veled is. De várd ki, amíg kitalálják, hogy mit akarnak. Ha nem jön össze, akkor te legalább egy biztos, stabil pont vagy.


Nőként mondom nekesd, hogy már sokkal előbb kivágtam volna a francba. Te hülyének vagy nézve.

2021. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!