Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor kamuzitt, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kamuzitt, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Egy barátommal akarok már regóta talizni. De ő azt mondta a telefonba, hogy nem tud hamarabb eljönni a munkahelyéről. ( direkt rákérdeztem, és rávágta hogy nem).


Erre pár nap múlva összetalakoztam vele 14 20kor a háza bejáratánal?


Utana hát enyhén számonkertem, hogy ezmegis hogy van?


Es elkezdett magyarazni, hogy neki nagyon kiszámíthatatlan a hazaerkezese, meg hogy benn kell a munkahelyen megcsinalni , mert nem tudja hazahozni.


De ez mar egy 2. Sztori..



En regalatam túl vagy joggal kerdezten meg tőle?



2021. dec. 16. 17:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kamuzott*
2021. dec. 16. 17:58
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Tini kategória
2021. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem joggal. Sok helyen van, hogy adódik egy laza időszak, de betervezni nem tudja előre munkaidőben.

Semmi jogod számon kérni

2021. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dzsoki ***** válasza:
100%
Van az úgy,hogy nem minden nap egyforma hosszú a munkában.Vagyis,akkor nem volt jó,amikor telefonáltál.Amikor találkoztatok,akkor nem kellett későig dolgoznia.A végeredmény az,hogy találkoztatok.Vagyis,el tudtad mondani,amit akartál.Akkor mi a gond?
2021. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok akoknel napkozben keplekenyek a dolgok es nehezen tudnak tervezni mert folyamatában is változhat minden. Meg hangulatfuggo is sokminden ezen felul.


En a számonkérést plane barátoktol nem várnám soha irto sz.rul esne hogy semmi empátia nincs benne es zaklatásnak is venném. Nem barat az ilyen aki mellett nem lehet szabadon elni.

2021. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
81%
Ovis vagy, vagy elmebeteg?
2021. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
es ez hol parkapcsolati tema??
2021. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg üldözi a szerelmével, a gyerek meg menekül előle :D
2021. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd pont neked tartozik elszámolással... nekem is van, hogy hamarabb eljöhetek, de a kevés plusz időmet nem akarom mániás idiótákkal tölteni, biztos ő is így van vele.
2021. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te!!!! Nekem is olyan a munkám, hogy nem tudom kiszâmítani, mikor,mennyi,mennyi időt vesz igénybe.Most eltervezem,holnap mit csinálok, de lehet,hogy reggel 8 kor jön 5 email és átütemezek.
2021. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!