Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halak nő + mérleg férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halak nő + mérleg férfi összeillenek? Kérem, azok írjanak, akik ilyen kapcsolatban élnek. Mik a tapasztalataik, véleményük hosszútávon?

Figyelt kérdés
Hiszek a horoszkópban. Mert a barátnőm, sőt a kapcsolatunk is olyan, mint ahogyan az egyik oldalon olvastam. Lehetne véletlen is, de egy másik: bika - oroszlán kapcsolat is épp olyan, mint egy ismerősem kapcsolata. (Persze még ez is lehet véletlen.)
2010. szept. 7. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne és egyáltalán nem is igaz ránk amit írnak (bika-skorpió)

Tehát egy kivétel :P

[link]

bár gondolom úgyis ismered .

2010. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mismeretlen válasza:
100%
Ha görcsösen hiszel benne olyan is lesz, mert olyanná teszed, ez belső késztetés, észre sem veszed, és mégis "forgatókönyv" szerint csinálod a dolgokat. Ha szereted a párod, ő is téged és jól kijösztök akkor összeilletek,hanem nem.;)
2010. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen. Ott olvastam.
2010. szept. 7. 08:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva van Én vagyok a Mérleg a férjem Hal, nemrég ünnepeltük a 30-dik házassági évfordulónkat. Teljes az összhang, nagy a valószínűsége, hogy halálunkig így is marad. Szerintem egyébként nem a Horoszkópunk határozza meg az életünk alakulását hosszú távra kivetítve.
2010. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a gravitációban kellene inkább hinned meg az evolúcióelméletben, nem a horoszkópokban...
2010. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tapasztaltam a 36 évem alatt, hogy a kapcsolataim sokszor alakultak úgy ahogy leírja a horoszkóp. Pedig csak utólag olvastam. Az összeillőségre gondolok, nem a mindennapi történésekre. Én vízöntő vagyok, a férjem bika volt, el is váltunk. A mostani barátom nyilas, ez illik hozzám, és tényleg sokkal jobb vele mint a bikával volt. Persze lehetnek kivételek, nem mondom hogy nem, de pl én egy halakkal sosem kezdenék, mert nem illünk. Ezt is tapasztaltam.
2010. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A halat rá kell tenni a mérlegre, kimérni hozzá a paprikát, és megfőzni bográcsban.
2010. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, halak lány vagyok a férjem mérleg, 8 éve vagyunk együtt 2 éve házasok, ettől függetlenül azt kell mondjam a két jegy nem igazán illik össze, néha falra tudunk mászni egymástól, mégis együtt vagyunk és szeretjük egymást, szerintem sokkal több mindentől függ egy kapcsolat!
2010. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!