Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exről beszéltem. Bajban vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sztori a következő.

Dec.22 nyugodt áldásos béke, fekszünk, pihenünk a kanapén. Párom mutat egy képet facen a volt csajomról. Én meglepődök, hogy kivel van együtt mert 5 éve nem az ismerősöm és 5 éve még az exem egy másik faszival volt akinek gyereket is szült. Mondtam:

-Hehh, na a ku*vája. Tudtam, hogy nem változik.

Erre jött az egetrengető hiszti, hogy miért ku*vázom le az exem, hisz akkor még fiatal volt, csak nem érzek iránta valamit?


5 éve vagyok együtt a mostani párommal. Le*artam mi van az exemmel nem tudtam azt se h mással van. Nem is érdekelt. Megjegyeztem h ku*va. Engem is megcsalt aztán akivel összejött, velem csalta meg. Aztán feleségül vették gyereke lett, most mással van. Alkottam egy véleményt h ku*va. Most áll a bál 2 napja, hogy miért kurváztam le? Csak nem érzek még valamit iránta? Kérdezte...

Természetesen nem érdekel kivel van, megállapítottam egy tényt ennyi.


Ja én tudom, hogy érzelem mentesen mondtam hogy ku*va maradt régen is az volt. Párom meg azt mondja, hogy haraggal mondtam. Szerintem nem harag volt full nyugodtan mondtam. Ebben sem tudunk kieggyezni.


Vélemény az esetről?

Most szenteste kibontotta az ajándékot, és parfümöt kapott a kedvencét 2 dobozzal is. Erre ő: " ezért kellett ajándékozni?" "Bezzeg a volt párodnak (exnőm nevét mondta) biztos szebb ajándékot vettél volna... "

Nagyon nagy balhé lett megint.



2021. dec. 24. 23:53
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
88%
Ez sajna klasszik Radics Petis sztori...
2021. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem őt is hagyd ott a francba, ez se normális. Már kezdem azt hinni, hogy a normális nők fejét bekötik 16 - 24 és aztán már csak ilyenek maradnak mint az exed, meg a mostani. A ku*va meg a retard. :D
2021. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

nem hiszem el hogy ilyen létezik e :DD

Most párod miért védik a exed?

Tán az legjobb barátnője?

2021. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, hogy meg se rezzenj a hülyeségeire, teljesen hagyd figyelmen kívül. Élvezi hogy tud hisztizni és tolni rád az elfojtott frusztrációját, nem szabad engedni hogy kiélje magát rajtad.


Ez az egész nem arról szól amit mond, ahhoz csak egy korábbi érzését köti, ami ezzel feltört. Most hogy ez pontosan mihez kapcsolódik, nem fogod megtudni, mert nem fogja elmondani soha. Talán egy exével volt valami, talán ő volt olyan helyzetben hogy kvának érezte magát, vagy szégyellte magát mikor megcsalt másokat, de lehetne még találgatni bőven. Értelmetlen időpocsékolás lenne, lényeg hogy semmiképp ne veszekedj vele.


Egyben ez egy erős intő jel, hogy feldolgozatlan problémái vannak, amiket most rád hány.

2021. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam kihúzta volna a gyufát ha ilyet mondana a párom az ajándékra. Elvettem volna tőle és elzavartam volna mondva hogy akkor majd oda adom valakinek aki értékeli az ilyesmit. Rohadtul gáz a csajod hogy így viselkesik kompletten az egész szégyen.
2021. dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Kamu. Boldog Karácsonyt. :)
2021. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-> Bár kamu lenne, de ez így történt. Bár nem lényeg, hogy elhiszed e vagy se. Attól még ez volt. Boldog karit neked is!


3-> Nem, az exem nem a barátnője. Soha nem találkoztak.

2021. dec. 25. 00:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én mit csinálnék? Lehet mert nő vagyok neked nem tetszene de én a helyedben tuti megmondanam neki hogy:

1. Elég volt a hisztiből,miért kell a semmiből is problémát csinálni?

2. Ha még mindig érdekelne már nem veled lennék 5 éve a gyerekes hisztijeid ellenére.

3. Az ajándék meg ha nem tetszik keress olyat aki jobbat vesz neked,vagy az exem fasziját aki gyereket is csinál neked bónuszba ha már ennyire érdekel az exem.

4. Most volt elég és amíg nem vagy hajlandó normálisan viselkedni valamint bocsánatot kérni, mert igenis megbántott a rágalmazásod, és a hozzáállásod a karácsonyi ajándékomhoz,addig nem vagyok hajlandó hozzád se szólni.

És sértődj meg. Ha vergődik ignoráld. A saját fegyverével tamadsz és kész.

Vagy észreveszi hogy nevetségesen viselkedett és ha van egy kis józan esze bocsánatot kér. Vagy hagyd a pitsába annyit is ért.

Oszinten nem tudom felfogni miert jo valakinek akkor is dramazni ha nincs rá oka. Az ilyennek kívánom legyen annyi problémája ne legyen ideje ilyen fasshágokra.

2021. dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb problémája ez?

Jó sora van melletted. Ajándékot vissza venném tőle és mondanám neki hogy gondolkodjon el a kapcsolatunk ön. Egyébként is ő mutatta a képet nem te nézted magadtól.

Ez gyerekes felfogás a nő részéről. Birtokolni akar!

2021. dec. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te normális srácnak tűnsz, miért pont a hülyéket vonzod?

Már ott kidobtam volna ezt a nőt, amikor kutakodik az 5 éve exem után, és az arcomba tolja a képüket. Bmeg ez kapcsolat

? Mégis mit akarsz ettől a nőtől hosszú távra?

Ezért vannak a normális nők egyedül mert nektek célirányosan a hülyék kellenek.

2021. dec. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!