Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét voltam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét voltam a párommal, hogy ezt tettem vagy megérdemelte?

Figyelt kérdés
Színész,egyik nap szokatlan volt a viselkedése, miután éjszaka hazaért. Elkezdtünk beszélgetni, majd kibökte, hogy egyre jobban kezdi megszeretni az új kolléganőjét, akivel egy darabban fognak játszani. Kérdeztem, hogy mi a gond velem, min változtassak (6 éve vagyunk együtt). Azt mondta semmin, pont olyan vonzó vagyok a mai napig, mint mikor először meglátott. Reménykedtem benne, hogy ez egy pillanatnyi fellángolás, amit helyre fog tenni magában, nem dobja el a közös életünket miatta. Egy nap sokkal később ért haza, felment a csajhoz és szexeltek (ezt tőle tudom, utólag bevallott mindent). Nem volt akkora durranás, mint amit várt, már nem akar semmit tőle. Korábban azt mondtam, ha megcsal, akkor köztünk vége mindennek, ahogy belecsöppentem ebbe a helyzetbe, kicsit átértékeltem mindezt. Egy pillanatnyi hülyeségért nem dobnám el a kapcsolatunkat, főleg,hogy váltig állítja és látom is a viselkedésén, hogy bánja a dolgot. Mikor megtudtam a megcsalást, akkor nekem is elborult egy kicsit az agyam, regisztráltam Tinderre és kb. 40-50 jóképű pasit jobbra húztam, több mint 90%-kal lett match. Rám írtak többen, de senkinek sem írtam vissza, töröltem is 1 nap után a regisztrációmat, csak kíváncsi voltam, hogy mennyire lennék kapós,de megcsalni képtelen lettem volna. Egyik barátja megtalált, elmondta neki, hogy fenn vagyok. Párom szerint ő mindent elmondott nekem őszintén, én viszont aljas módon viselkedtem vele, főleg,hogy mindezt a barátjától kellett megtudnia.

2021. dec. 25. 14:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
94%
Te se vagy normális hogy ahelyett hogy kidobtad volna, inkább ilyen óvodás bosszúhadjáratot találsz ki
2021. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked ez megfelel, maradj ebben a kapcsolatban, aztán ne csodálkozz a következő kolleginán, akire csak kíváncsi. Nekem ez ultra megalázó lenne.
2021. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekes a viselkedésed.

Én kiraknám, azért mert a pasid semmibe vette a közös 6 évet mikor félredugott.

2021. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
98%
Most azt mondja nem volt jó, egyszeri alkalom volt. Holnap mi lesz? Holnap majd az új büfés lánnyal, mert szimpatikus volt. Nyilván vele sem lesz jó. Ezért jön a harmadik aki majd pont jó lesz. Nem mindegy , miért tette? Megtette. Azért hosszú út vezet el a szexig. Amikor vette le az alsó nadrágját, nem voltál az eszében? Mikor nyalta a csaj punciját, te hol voltál? Aki így elárult az nem érdemel kegyelmet. De ez a te életed. Te tudod. Én szakítottam már megcsalás miatt. Nem bántam meg. Pedig 6 évig volt a párom.
2021. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Számtalan kolléganője van, rajta kívül senkivel nem volt együtt. Láttam már több emberrel színpadi csókot váltani, valaki szeretőjét játszani, ezeket a helyén tudom kezelni. 6 éve vagyunk együtt, minden rezdülését kiismertem, az első perctől láttam a viselkedésén,hogy valami nem oké. Mikor megtudtam borzasztóan csalódott voltam, megalázva éreztem magam, pillanatnyi hülye döntésem volt a Tinderes regisztráció. Másnapra tiszta fejjel átgondoltam, rájöttem,hogy mekkora butaságot csináltam, de annyira égőnek, szánalmasnak éreztem ezt, hogy nem akartam neki róla beszámolni.
2021. dec. 25. 15:02
 6/78 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul nem is egy pillanatnyi hülyeség volt, sőt lehet a lány pattintotta. Ráadásul a pasid még elérte azt is, hogy ezek után te érezd rosszul magad.
2021. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok! Figyi, ha egyszer elcsábította egy nő. Mi a garancia, hogy nem fogja még egy? Te még vissza is fogadtad. Sőt bosszú hadjáratot indítottál. Megmérgeztétek a kapcsolatot. A bizalom az elveszett, vagy el fog veszni. Megindult a lejtmenet. Azért ne mondd már, hogy picit sem szúrja a csőrödet, hogy másba mártogatta. Megmondom őszintén, ha a pasi lennék, ugyanúgy folytatnám. Lehet várnék amíg csillapodik a dolog. De te nem tartottad be a szabályaidat amiket lefektettél. Magadnak mondtál ellent. Hol van a következménye annak, hogy ő elárult? Miért ne tegye meg, ha te megbocsátod neki.
2021. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
90%

Tudod mi a szánalmas? Az hogy a tinderen pörögsz, mikor ő félredugott.

Ha ezt elnézed engedélyt adsz a többire is. De további sok boldogságot.

2021. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
Nem, a csaj még odavan érte, mutatta az üzenetváltásaikat, párom megírta, illetve mondta is neki, hogy maradjanak csak baráti viszonyban, nem szeretne többet. Mindketten hibáztunk, de úgy érzem, hogy ő jóval nagyobbat. Az én saram leginkább abban áll, hogy nem mondtam meg neki utólag a regisztrációmat, hanem a barátjától tudta meg.
2021. dec. 25. 15:09
 10/78 anonim ***** válasza:
94%
Húzhatjátok még, de ennek a kapcsolatnak vége.
2021. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!