Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátomra rányomul egy lány egy házibuliban?

Figyelt kérdés

3 hete történt az eset, a barátom egyik haverja tartott egy kisebb összejövelt, ahol egy idōsebb, 26 éves lány rányomult a barátomra. Fogdosta az óráját, csillogó szemmel nézett rá, amit utána el is mesélt a barátom, mert én mással beszélgettem és nem vettem észre. 2 éve vagyunk együtt, nagyon megalázónak éreztem, fōleg hogy az illetō próbált barátkozni velem.

Ma este megint ez a társaság lesz, már elōre félek mi lesz. Érdemes megmondanom a lánynak, hogy tudok róla? Vagy egyszerūen csak sétáljak ki az ajtón?

22L



2021. dec. 29. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Mi az hogy sétálj ki az ajtón?

Az én buliidomet egy cafka sem teheti tönkre.

Menjen ő ha akar.ha bízol a párod a még kettesben is hagyható vele, akkor se fog történni semmi köztük.

Vagy nem bízol benne?

2021. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Ott voltam, nem is törtènt semmi , a baràtod csak kitalàlta 😁


Ja, nem is, így hogy alkossak objektív vèlemènyt?

2021. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne a lányra koncentrálj. A pasidnak kell leépíteni. Ha nem teszi, őt vedd elő.
2021. dec. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ha a pasi leepiti a csajt, akkor mit panikolsz? ha a baratod nem

volt eleg hatarozottan elutasito vele, akkor vele beszelj inkabb. a buliban meg legyetek sokat egyutt, fogd a kezet, karolj bele, csokoljatok meg egymast, stb, lehetoleg a csaj szeme lattara.

2021. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bízol a párodban?


Ha igen, akkor majd ő elintézi. Ha nem, akkor minek vagy vele?


Párom is mesélte, hogy egy (nem túl szomjas) csaj egyenesen le akarta smárolni, csak úgy. Ő meg ellökte. Én csak nevettem rajta, de egy percig nem rágódtam a sztorin, pedig - bevallom - féltékeny típus vagyok.

2021. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő nem tudja ezt kezelni, akkor annyit is ér a kapcsolatotok. Nem testőr vagy meg házőrző kutya. Annyi férfi nyomult már rám is, mégsem sipákoltam tehetetlenül, mint valami hülye nyomorék, hanem határozottan és egyértelműen lekoptattam őket. Az ilyesmit csak az hagyja, akinek tetszik, főleg ha férfi. Kivétel persze az erőszak, de azért inkább jellemző, hogy valaki kelleti a valagát, aztán úgy tesz, mintha áldozat lenne. Nők és férfiak egyaránt.
2021. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol van itt a gond? Megfogta az óráját? Csillogó szemekkel nézett rá? És? A barátodnak van szája, ha túllépne egy határt, megmondja neki, hogy foglalt, ne csinálja.

De ha nagyon izgulsz, akkor csináld ezt: amikor ott van a lány, öleld át a barátod, vagy fogjad a kezét és akár csókold is meg.

2021. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

#2 voltam, mi van ha a palid csak kitalàlta vagy túlèrtèkelte a helyzetet hogy pl csak az egójàt akarta ezzel növelni , vagy feltekennyè tenni .


Nesze neked vèlemèny

2021. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

#5 vagyok, a féltékeny :D Kicsit bővítem a válaszom.


Bevallom, én is taperoltam az egyik ismerősöm okosóráját (persze engedéllyel) mert menő és ismeretlen kütyü volt számomra :D

Egy hagyományos órát is lehet csodálni, én is képes vagyok percekig állni a kirakatban, és művészi oldalról nézni az órákat. Ebben nem látok semmi rosszat.


A csillogó szemmel nézés nem bűn, és igazából a próbálkozás sem lenne az (amennyiben nem tudja, hogy van párja a srácnak), amíg nem megy át nyomulásba, "nem" válasz esetén is.


Amúgy volt olyan pasi osztálytársam, aki nem tetszett, de emberileg nagyon csodáltam és felnéztem rá. Még ma is áradozok róla a pasimnak :D

Persze tudja jól, hogy vonzódásról szó sincs (aszex skálán mozgok, amúgy is extra nehezen alakul ki nálam) nem zavarja.

2021. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnézte az óráját, meg állítólag csillogó szemmel nèzett rá... Ez a nagy nyomulás? Nincs ez kiss túlèrtèkelve? Veled is próbált barátkozni, bár nyílván az ilyet meg senki nem veszi nyomulásnak.

Nyugodtan bulizzatok, ès ennyi.

2021. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!