Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két szék közül a földre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két szék közül a földre. Elrontottam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Megromlott a 3 éves kapcsolatom.. az is közrejátszott, hogy megismertem egy fiút. Nagyon jó barátok lettünk, hónapokig filóztam, hogy mit tegyek.. szakitottam a barátommal, de a fiú mégsem közeledik, mindkettőjüket elvesztettem. Össze vagyok törve, mit tegyek?
2010. szept. 7. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Legközelebb gondolkozz el azon, hogy megérné-e elhagyni az előző párod, továbbá a másik sráccal komolyra fordulhat-e a dolog.

17/F

2010. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hozd meg végre a döntést. Nem egyértelmű? Egyiket választanod kell.
2010. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudok már kit választani.. hogy lábaljak ki ebből? Már nem eszem napok óta rendesen, nem tudok aludni..elrontottam az életem.
2010. szept. 7. 20:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Rossz taktikát választottál,és vesztettél.Nem az életed ment tönkre,hanem a játszma.Söpörd le a bábukat az asztalról,és várj amíg újra leül veled szemben valaki játszani.

A szerelem nem veszett el örökre,csak egy időre.Az igazi még hátravan,ez csak az előétel volt.

Mit fog szólni,ha összetörve fogadod.

2010. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem fogadna vissza az előző, akivel szakítottál. Vagy azt nem is akarod? Mind kettőt szereted vagy csak hiányzik az, hogy kapcsolatban éljél valakivel?

Az idő majd begyógyítja a sebeket.

23/L

2010. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A régi csak megszokás volt, kötődtem hozzá nagyon... az "újat" szeretem, nagyon... de ő meg sokat csalódott, ezért olyan furcsa...
2010. szept. 9. 19:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Régihez semmiképp! A másika meg sajnálom, hogy nem jött össze, de tudod a remény hal meg utoljára:) Még én is reménykedek egy olyan fiúval kapcsolatban akit 4 éve ismertem meg, később felejtés miatt összejöttem egy másikkal, majd szakítottunk újból felbukkant, de elrontottam néhány dolgot:( Remélem még lesz valami, ez éltet, mert imádom:)
2010. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt tényleg rendesen bebuktad.. viszont igaza van itt az előttem szólónak. tedd félre ezt az egészet, jönnek majd új esélyesek, addig pihend ki azt a 3 évet.

pasi és busz után nem futunk.

2010. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utálom a reményt. sokkal jobban mint a beletörődést. a beletörődésnél már nincs miért kapkodni, ott már nincs esély, de a remény.. a remény az bárkit képes még a továbbnál is tovább húzni, majd kikészíteni.
2010. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, még a remény éltet, hogy az új... nagyon megszerettem, úgy érzem ő is szeret valamiylen szinten, csak nem merünk közeledni egymás felé..
2010. szept. 9. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!