Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Balhés párok, ti egy nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balhés párok, ti egy nagyobb veszekedésnél megengedtek egy ilyen elszólást?

Figyelt kérdés

Ez a kérdésem tényleg a heves vérmérsékletű pároknak szól 😃


(Mostmár csak ex)barátommal 4 hosszú évig tömény se veled-se nélküled kapcsolatban voltunk.


Egy dolog volt amit soha nem mondtunk egymásnak bármilyen balhés is legyen a veszekedés, az pedig az, hogy "Már nem szeretlek". Tényleg leszapultuk egymásról a bőrt is, de ha rákérdeztünk hogy -már nem szeretsz? Arra mindig az volt a válasz, hogy de, szeretlek. Rengeteg szakítást megéltünk durva vitákkal, durva verbális bántalmazással, de ezt egyikünk sem merte bedobni csak úgy. Legutóbbi balhénál viszont már kimondta, hogy elmúltak az érzései, és ez nekem egy pofon volt. A mi kapcsolatunkban ez az a pont amit előre megbeszéltünk ha ez eljön akkor tényleg vége. Szíven ütött nagyon.


Más párnál is van ez? Akik viszonylag szintén viharosan szoktak veszekedni. Egy ilyet ti kimondanátok csak a vita hevében, vagy ez számotokra is "szent"?


2022. jan. 3. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Mi is elég intenzíven tombolunk, ha épp veszekszünk, de nem egymás ellen, hanem a kapcsolatunkért és az egyetértésért, emiatt sosem lépünk át egy határt.


Sosem mondtam, a páromnak olyat és ő sem nekem, aminél fennállt volna, hogy örökre itthagy. Márpedig a másiknak odavágni, hogy nem szereted, szakítasz, dögöljön meg, k*rva, b*zi, stb olyasmi, amit ha valamelyikünk meghallana, becsukná maga mögött az ajtót és vissza sem nézne



Olyanok mennek, hogy miért vagy idióta, ki a f...om csinál így valamit, mikor gondoltad valaha jónak ezt az orbitális fsságot, vedd már észre magad bmeg és társai... Kiabálunk is, igen. De tudunk egymástól bocsánatot kérni a megbocsátható dolgokért és a megoldást keressük, amit után meg is beszélünk.

2022. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nyírségből hoztam fel a nagy Budapestre a lányt.

Ha veszekszünk én még részletezni is szoktam mit csinálnék vele meg az anyjával ha itt lenne.

Mégsem hagyott még el, mert tudja akkor irány a nyírségi kis falu.

2022. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Én a legaljasabb, gusztustalan dolgokat rákiabálom.. kíméletlenűl! Karácsonykor elkezdett ütni, rúgni..

Hiányzik a szerelmem aki meghalt.. utána jöttem össze ezzel.. ez egy élősködő féreg! És nen tudom kidobni!

Pedig milyen jó lenne egy boldog kapcsolat..

2022. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk is ugyan ez van. Igaz, már eljutottunk arra a szintre, hogy szinte teljesen visszaszorítottuk a veszekedéseket, de pont olyanok voltunk, mint ahogy írtad. Viszont mi sem mondtuk soha még dacból sem, hogy nem szeretjük a másikat.
2022. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Volt már, hogy ilyet mondtam neki, és egyáltalán nem gondoltam komolyan.

Nagyon régóta együtt vagyunk, és visszaszorultak a veszekedések az utóbbi pár évben.

2022. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Ilyet nem mondanék neki méregből sem.

Sőt, tudja,épp a napokban elemeztem ki, hogy nagyon rosszul vagyok tőle sokszor, de nagyon szeretem.

2022. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Mi mondtunk már ilyet is egymásnak,azért 7 éve együtt vagyunk és valljuk be őszintén,azért igaz is egy kicsit…én nem sértődtem meg,mert nem hiszem,hogy rajongva szerelmes belèm,ahogy én se belè…
2022. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Húu nem gondoltam hogy ennyi őszinte válasz jön majd :) ment a zöld mindenkinek
2022. jan. 3. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ambivalens kapcsolatot ne sajnálj. A következőben törekedj arra, hogy minél kiegyensúlyozottabb legyen. Ne emészd magad rajta!
2022. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!