Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ki a hibás?

Figyelt kérdés

Ma összevesztem a barátommal egy totális nagy hülyeségen, tegnap összevesztünk mert úgyvolt hogy eljön este mikor hazaérnek, de aztán azt mondta, hogy nincs kedve és ez rosszul esett és elkezdtem sírni, de ez aztán megoldódott. Másnap reggel, azaz ma, reggel fél 8-ra már itt volt, később délután felhívta az anyja, hogy milyen dolog ez, hogy egy szavára ugrasz, ez nem így működik! Kiderült, hogy reggel nem szólt a szüleinek, hogy eljön hozzám és ebből nagy galiba lett. Most beszélni akar velem erről az anyja, szóval csendben végig kell ülnöm és nyelnem amiket mond :)

Én is hibás vagyok, nem azt mondom hogy nem, nem kellett volna annyira kiakadnom akkor este hogy nem jön el. De szerintem ez rám és a páromra tartozik, és ebbe nem kéne beleszólnia az anyjának.A párom is már 19 éves, el tudja dönteni hogy mit akar. Plusz eltiltotta tőlem egész hétvégre xd. Merthogy túl sokat vagyunk együtt és szeretné ha a fia otthon lenne vele, de az a vicces hogy ha meg otthon van le se szarja a fejét, bent van a nappaliban, telefonozik és tévézik.



2022. jan. 6. 18:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%

Irányításmániás vagy és érzelmileg zsarolod a párod. Akkor is úgy kell lennie mindennek ahogy te akarod, ha emiatt neheztelnek rá a szülei. Mert te csak magadra gondolsz, arra nem, hogy neki otthon szar lesz a szüleivel a légkör, csak mert teper nálad és nem akar megbántani.


Egyébként ha ennyire felnőttek vagytok, költözzetek külön, és probléma megoldva. Onnantól kezdve nem kell a szülőkhöz alkalmazkodni, a saját magatok urai lesztek.

2022. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan behisztiztél mert nem volt kedve találkozni?

Te sem vagy jobb "anyósjelöltnél"..szegény srác..

Kifogott 2 irányítás mániás érzelmi zsarolót..

2022. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jesszus szó sincs erről, hogy irányítani akarom. Nyugodtan legyen otthon, csak az bántott, hogy megigérte hogy eljön, mert másnap terveink voltak, már nagyon rég nem voltunk együtt sehol sem, csak úgy hogy mi ketten, és ez már egy hete be volt tervezve nekünk, és le akarta mondani, mert valamit kitalált az anyja. És engem ez bántott, sokszor ez miatt kellett lemondani minden randinkat, mert a családban valaki kitalált valamit egyik napról a másikra, és a párom sajnos nem tud nemet mondani.
2022. jan. 6. 19:04
 4/24 A kérdező kommentje:
Most mondhassátok rám hogy irányítás mániás vagyok, megértettem hogy nem volt kedve eljönni, csak rosszul esett, hogy megigérte és aztán nem jött el. Isten ments hogy irányítsam, őt nem lehet, azt csinál amit akar. Csak nálunk az igéreteknek nagy jelentősége van, és ha valamelyikünk nem tartsa be annak sértődés a vége. Nem akarom őt irányítani, most nem tudom, hogy ebből hogy jött le az hogy irányítom. Csak volt egy kis szomorkodás amiért nem jött, aztán ezt megbeszéltük, mondta hogy másnap reggel eljön, és a szülei erről nem tudtak, délután mikor felhívta őt az anyja, akkor nem értettem, hogy mi a baj, miért akarja hogy hazamenjen, aztán elmondta hogy nem szólt nekik mert nem akarta felkelteni a szüleit. Anyja is orditott a telefonban, hogy Ugrasz az első szavára, hát nálunk ez nem így működik! És most tényleg nem értettem mi rossz volt ebben hogy eljött hozzám.
2022. jan. 6. 19:13
 5/24 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok a párom 19.
2022. jan. 6. 19:15
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

"Most mondhassátok" helyesen írva : mondhatjátok.


Oké? Jegyezd meg Nagylány!


Amúgy senki nem hibás csak Te és az anyja ne telepedjetek rá és ne szakítsátok ketté a srácot!

2022. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

"sokszor ez miatt kellett lemondani minden randinkat, mert a családban valaki kitalált valamit egyik napról a másikra, és a párom sajnos nem tud nemet mondani"

"Isten ments hogy irányítsam, őt nem lehet, azt csinál amit akar."

Most akkor azt csinál amit akar vagy képtelen anyuci szavának ellenszegülni?

2022. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Vihar a biliben.
2022. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Imádom, amikor egy kistini "páromnak" nevezi a szintén kistini szerelmét. XD
2022. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Félreértetek!!! Én nem azt értettem a kérdéssel hogy a párom a hibás! Bocsánat a helyesírásomért, felvidéki magyar vagyok, néha leírom úgy a szavakat ahogyan kimondom őket. Most leszögezem: A PÁROM EBBEN NEM HIBÁS!!! Nem rá értettem a kérdést! Hanem az anyjára. Nem azt mondom hogy nem vagyok hibás, én is hibás vagyok. Csak nem értettem miért kiabált a telefonban, azt hittem tudtak róla hogy eljött. Igen azt csinál amit akar!!! Eddig minden randinkat lemondtuk, mert segíteni kellett otthon, ezt meg is értem, persze, hogy kell a segítség otthon, de most az egyszer kértem hogy, mondjon nemet. Már tényleg egy hete beterveztük, a szülei is tudták, és nagyon megbántott hogy ezt is le kell mondanunk. Egy éve vagyunk együtt, és eddig csak 2 randink volt, egy amikor megismerkedtünk, egy pedig amikor fél évesek lettünk, elvitt engem vacsorázni. Ezt is azért terveztük be, mert már régen voltunk valahol kettesben, és ezt ő is tudta. Anyukáján látszik, hogy nem kedvel engem, legutoljára mikor elmentem, amint meglátott lehervadt a mosoly az arcáról egyből. És ilyen különös hangnemben megkérdezte hogy: Te is itt vagy?, nem is tudom, eddig mindig örültek nekem nem tudom hogy akkor mi volt a baj.(ez kb 1 hete volt). Azóta nem is beszélgetett velem az anyja, mintha haragudna rám vagy nem tudom.
2022. jan. 6. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!