Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim állandóan szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim állandóan szexelni akar és az agyamra megy , normális?

Figyelt kérdés

Annyira elveszi a kedvemet, hogy az hihetetlen. Beszélgetnék vele valamiről, és már jön a szex. Mikor dugunk? Sosem fekszel le velem! Stb. Mindennap azt hallgatom, hogy ma már szex legyen stb. Ahelyett, hogy megölelne markolássza a mellemet. Amire egy ellökéssel reagálok. Nem tudok vele kommunikálni, mert egy témája van a szex. De mivel ezzel a hozzàállással elveszi tőle a kedvemet így két hetente egyszer szétteszem neki. De számomra nem élvezet, el sem megyek. Pedig régen nagyon jó volt vele. Nekem borzasztóan hiányzik a kommunikáció, az, hogy lelkileg kielégítsen. Máskülönben nem tudok így hozzá vonzódni. Mikor nemet mondok neki akkor megsértődik. Már 80%ban vita a kommunikációnk nagy része, a maradék 20%ban meg azt hallgatom, hogy szexelni akar. Mit csináljak? Màr kezdek bele őrülni a helyzetbe!


22/N 21/F



2022. jan. 7. 23:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
37%
Te választottad őt.
2022. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt. Az utóbbi egy évben lett ilyen. Tudom, hogy én választottam. De elgondolkoztam a szakításon.
2022. jan. 7. 23:38
 3/41 anonim ***** válasza:
12%

Nem normális, viszont megérdemled ezt, mert egy ilyen embert választottál a normálisak helyett.


Amúgy vegyetek be egy 190 cm-es, kigyúrt, nagy farkú néger srácot a szexbe. Majd az jól megdugja a pasidat, és lenyugszik.


Egy erős férfi kell neki.

2022. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
9%
sok elkeseredett pali, heti egy darab fa szexért elvisel D:
2022. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%
Mondd el neki, hogy így érzel, és azt is hogy miért, nem mellesleg azt, hogy ok-okozat nálad az összefüggés, és ezért nem szeretkezel vele, csak szétteszed a lábad, úgy, hogy ebben élvezet sincs.
2022. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
13%
heti 1 szex, ahol nem csinálsz semmit, az normális, biztos ő is jól kielégül ettől
2022. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Színvonalas hozzászólások.:)
2022. jan. 7. 23:40
 8/41 A kérdező kommentje:
Provokáció helyett nem lehet normálisan válaszolni?
2022. jan. 7. 23:45
 9/41 A kérdező kommentje:
Mi ez a sok frusztrált ember?
2022. jan. 7. 23:45
 10/41 anonim ***** válasza:
10%

Normálisan válaszoltam.


Nem néztek ki jól, nem vagytok értelmiségiek sem..


Te sem. Ha az lennél, nem lennél vele együtt, erre szétteszed neki.


Könyörgöm, azért ne szaporodjatok! Gumi, gumi, gumi.

2022. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!