Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elveszett a bizalom minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elveszett a bizalom minden elveszett?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem tudok megbízni a páromban, ő se bennem. Történtek természetesen dolgok amiért ez kialakult, de itt az most lényegtelen.

Nagyon szeretjük egymást, nem akarjuk, hogy vége legyen a kapcsolatnak.

A kérdésem az lenne, hogy vissza lehet e szép lassan építeni a bizalmat, vagy az ha egyszer elveszett, nem lesz újra?

Mi reméljük, hogy meg lehet oldani, se sajnos szembe kell nézni azzal is hogy nem, így pedig a kapcsolatunk végéhez érnénk, amit nagyon sajnálnánk, de bizalom nélkül nem lehetne folytatni.



2022. jan. 10. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Bizalom nélkül nincs kapcsolat.
2022. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha lehet rá megoldás, van értelme a bizalom újrafelépítésének, szemrebbenés nélkül megpróbálnánk.
2022. jan. 10. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Igen.

Nekunk (haaonlo helyzetben vagyunk)már az is segít önmagában hogy egymásra figyelunk.

A parom is viselkedik ha velem megy szórakozni es ha épp rám szol hogy fogjam vissza magam egy pasi tarsaságban akkor visszafogom magam.

Ha hazavisz akkor hazamegyek vele.


Ujabban nem pakol ossze minden veszekedesnel mert jeleztem neki hogy ezzel instabil embwrnek tartom es akkor en egy instabil kapcsolatban vagyok.


De ő nem akarja hogy azt erezzem hogy az.r kaoca ban vagyok es aztán menjek félre..igy egymasert probalunk tenni.


Ha valahonnan egyutt jovunk haza es nem osszeveszve, már külön megjegyezzuk:) nálunk ez is nagy szo hogy en nem otthagyom őt ő meg keres, hanem képesek vagyunk egyutt maradni adott szitukban.


Ez, hogy csupán teszunk egymásért ill a kapcsolatért, már nagyon sokat jelent ahhoz, hogy bizalom legyen ill alapozódjon.


Ez mellett nagyon komolyan elmondja a szemembe mindig hogy soha nem lenne velem aljas. Es soha az exeit se csalta. Nem egy szemetládával járok. Es rá is erősit hogy ne csak higyjem ezt rola, hanem tudjam biztosan.


Stb.

2022. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne erőltessétek, ami nem megy. Bizalmat mással épitsd fel.
2022. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Príba szerencse. Újra lehet építeni de nem lesz egyszerű menet.
2022. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
*az igen-t arra írtam hogy "A kérdésem az lenne, hogy vissza lehet e szép lassan építeni a bizalmat, vagy az ha egyszer elveszett, nem lesz újra?"
2022. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Ennek vége
2022. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Mivel történtek dolgok, ami miatt megrendült a bizalom, így mégse vagytok olyan szerelmesek, lehet inkább kapcsolatfüggők. Ez rajtatok múlik,hogy túl tudtok-e lépni vagy nem.
2022. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az emberek nagy részénél lehetetlen visszaépíteni a bizalmat, én is ide tartozom. Ha egyszer elveszett, akkor már soha nem lesz maradéktalanul ugyanolyan, mint volt, minden krízisnél elő fog jönni és ez lassan ölő méregként a kapcsolat halálát jelenti. Lehet még húzni, próbálkozni, de csak elodázod az elkerülhetetlent és sokkal tovább szenvedsz, mint kellene.. Én is a saját példámon tanultam meg, ha okosabb vagy nálam, akkor te megtanulod másén.
2022. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2022. jan. 10. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!