Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Munka miatt egy helyen lakunk és dolgozunk a párommal és egy barátnőmmel kisebb ideig.

Idő közben ő elkezdett úgymond közeledni a barátnőmhöz. Mikor észrevehetően mikor nem, de engem iszonyatosan zavar, mert túl gondolok mindent.

Barátnőm egyáltalán nem mutat érdeklődést iránta, nyilván van is benne ennyi, meg nem az este, de a párom nyomja tovább. (Főleg beszélgetés közben, meg olyan üzenetekkel, amitől feláll a hátamon a szőr)

Beszéltünk már erről többször, és mindig csak ott lyukadunk ki, hogy én vagyok a hisztis (mert fel merem hozni a témát, es meg akarom beszélni) és majd ha ezen változtatok akkor…


Én reagálom túl, vagy már rég túllépte a határt?



2022. jan. 11. 09:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem írtál konkrét példát, hogy mikkel keresi és miket ír neki, szóval pont a lényeget hagytad ki amiből el lehetne dönteni, hogy ő a tuskó vagy te vagy a féltékeny hisztérika..
2022. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem jogos a felháborodàsod. Erről most egy csúnya dolog jutott eszembe. Tudod ha a párod már nem tisztel, akkor a barátnőd annyival megtisztel, hogy ignorálja. :/ itt a hangsúly a tiszteleten van
2022. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Bocsánat a példa valóban kimaradt. :D

Állandóan invitálja “mindenhova”, minden egyes este meló után együtt koccintunk, közben olyan dolgokat mond neki, amihez nem lenne joga/köze mert nincsenek olyan kapcsolatban, pl. hogyan hordja a haját, miért nem csinál ezt-azt.

Válasza, hogy szeret vele időt tölteni mert ő nem hisztizik.

Az ilyen “alap” dolgokkal nem is lenne problémám, és ezt el is mondtam neki. De amikor már jobban az ő kedvében akar járni, mint az enyémben (mi a baj, most megsértődtél? stb)

Volt olyan üzenet párom részéről a barátnőmnek, hogy ha nagyon stresszes, akkor kaphat egy masszázst tőlünk(!!!), de engem kérdezzen mert ki tudok akadni ezen a témán (is).

Többször átnyálaztuk már. Elmondtam hogy én most igenis féltékeny vagyok, és ha azt akarja, hogy jobb legyen a helyzet, akkor ne tőlem várjon csodát, mintha nem vennék észre semmit, hanem ő is tegyen érte.

2022. jan. 11. 10:13
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem be akarja venni harmadiknak, szexre. A masszázsos dologból erre következtetek.
2022. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem te reagálod túl. A barátod nem semmi, hogy az orrod előtt flörtöl a csajjal. Biztos nyeregben érzi magát.
2022. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
39%
Hát barátnőd költözzön el szépen,ez nem egy család neki oda semmi köze,pláne ha a párod gerjed a tulajdonságaira, ez nagyon nem tetszik nekem és ezt férfi ként mondom, mindenkinek más az érzelmi inteligenciája de ez a hármas kicsit sok, lehet hogy ezt el kellene mondanod a barát nőnek is, és hogy költözzön el minél hamarabb mert szeretnél kettesben lenni a pároddal és nem tetszik hogy a párod többet foglalkozik vele mint veled
2022. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%
Addig költözzön el a csaj amíg barátok vagytok szerintem mert ennek nagyon rossz vége lesz, a párod meg egy pöc.
2022. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
6-os, ez azt nem oldja meg, hogy ha talál hajlandó nőt, akkor simán félremenne. És miért a nő hibája, hogy a faszi egy disznó?
2022. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem a barátnőt koltoztetnem el, mert ha ezt csinálja előtted akkor mit csinálhat amikor nem vagy ott?

Ha ennyire nem tisztel meg nem érdekli h neked ez rosszul esik...

Még simán össze is beszélnek a barátnovel h adja alá a lovat kíváncsi lennék meddig megy el...

2022. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nem tud elköltözni, egy helyen vagyunk szezonmunkán.

Külön külön szobák (saját élettér), de egy épületen belül. Tehát mindennap látjuk egymást.


A páromnak mondtam, hogy kicsit vegyen vissza, erre azt kaptam, hogy én meg akarom mondani, hogy mit csináljon.

Mondtam neki, hogy a fantáziákat felejtse el, én nem leszek benne semmiféle hármas kalandban.


De mindig oda lyukadunk ki, hogy neki szüksége van a barátnőm társaságára, “mert ő nem hisztizik, és aranyos” meg mit tudom én.

2022. jan. 11. 10:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!