Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonlóan éreznél?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt élünk 1-2 hónapja, szóval sikerült már egy-két dologban kiismernem. Tudom, hogy ha bárki ír neki, akkor rezeg a telefonja, és ha éppen nem velem csinál valamit, akkor azonnal megnézi az értesítést, hogy mit írt neki a másik, majd visszarakja a telefont. Tehát akárki ír neki, mindig kb azonnal megnézi.

Ennek tudatában zavar az, hogy ha külön vagyunk, akkor vannak olyan alkalmak, amikor 3-4 óráig ki sem nyitja az üzenetem, miközben ez idő alatt az elmondása szerint egész nap otthon van, és semmi dolga, csak pihen, sorozatozik, stb. Azaz látja, hogy írok, megnézi, de beszélgetni nem akar. És ezek rendszeresek.


2022. jan. 11. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Engem is zavarna
Nem zavarna
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnám amúgy. Nem kell mindig válaszolni. Csinálnám én is a dolgom. Ha nem a szomszéd testépítővel hempereg, akkor had legyen egy kis szabad ideje, hogy sorozatozzon. Nem?
2022. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
A legátlátszóbb dolog a nőknél amikor órákig basznak válaszolni pedig telefonnal a kezükben élnek, levegőt nem kapnak nélküle. Ilyen tiszteletlen kis szart megdugni se lennék hajlandó. Tedd ki még ma, keress olyat aki tisztel
2022. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Azt nem írtad, hogy rögtön válaszolna is másnak.


Egyébként meg hova van leírva, hogy rögtön valaszolni KELL, meg mikor kell megnézni stb stb? Sehova. Mindenki akkor teszi amikor ideje van/jól esik, nincs rá szabályzat. Amúgy sem kell a chaten lógni.

2022. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy miért nem válaszol. Mi erre elég nehezen tudnánk a párod helyett választ adni. Én a helyedben tőle kérdezném meg, hogy ennek mi az oka.
2022. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Biztos lenyegtelent irtal.
2022. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Együtt éltek, elárulnád mi a szent szarnak kell akkor is írogatni neki, amikor épp külön vagytok pár óráig? Teljesen normális, hogy nem válaszol minden mizu típusú idegesítő üzenetre, amivel épp ellenőrizni próbálod. Belehalnál ha akkor beszélnéd meg a nap eseményeit, amikor hazaérsz?
2022. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondok egy esetet. Külön vagyunk, megkérdezi tőlem még előtte, hogy fogunk-e beszélni messengeren, a válaszom az, hogy igen. Írok neki, visszakérdez, a kérdésére válaszolok, és 4 óráig semmi.
2022. jan. 12. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!