Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyi idő után jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi idő után jött össze újra az exével?

Figyelt kérdés

Buta kérdésnek tűnhet. Az érdekelne, hogy egy szakítás után mennyi idő telt el, miután újra megpróbáltátok. Sikeres volt? Mi egy jó újrakezdés legfontosabb része?

1,5 éve nem tudom kiverni a fejemből az exem, valahol tudom, hogy ő sem engem. Azt gondoltam hosszabb távon jobb lesz nekünk külön, de úgy érzem elvesztettem a családom. Hiányzik.

Nem érdekel, hogy a töltött káposzta jó csak felmelegítve.:)



2022. jan. 14. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Majd érdekel, ha hasmenést okoz...
2022. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

És ehhez mit szól az exed? Ő akarja?

Mert minden kapcsolat két ember hozzáállásán múlik. Te hiába gondolkodsz az újrakezdésen, ha ő nem akarja.

2022. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Az ex azert ex,mert nem működött .es h ha eddig se működött akkor most se fog!!
2022. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Volt valaki, akivel 2 évet voltam együtt, szétmentünk, majd 3 hónap után megpróbáltuk újra. Néhány hónapot elkínlódtunk, aztán végleg szétmentünk. Nem volt sok értelme. Azóta nem csinálok ilyet. Az ex nem véletlenül az.
2022. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Egy hónap után még majdnem egy évet együtt voltunk. Ez az egy év már hullámzó volt, de voltak nagyon jó szakaszai, összességében nem bántam meg. Viszont előjöttek a régi problémák, és az is igaz, hogy már soha nem volt az a lángoló szerelem, mint előtte. De működött.
2022. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

8 hónap múlva. Ugyanúgy elbuktunk, mint első alkalommal. Viszont legalább letisztult nekem,hogy bármennyire is szeretnénk, nekünk nem megy együtt. Abból a szempontból nem bánom, hogy így eltűnt a kétely, hogy"mi lenne ha újra próbálnánk, tanultunk a hibákból stb.."

Ő harmadszor is meg szerette volna próbálni, de már nem engedtem, pedig majdnem legyengültem ismét. Szomorú időszak volt.

2022. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

+hogy regáljak a helyzetedre is:

Ha ennyi idő után is hiányoztok egymásnak, jobb ha megpróbáljátok, ha neadjisten nem is megy legalább meggyőződsz róla újra, és nem örlődsz tovább , segít elfeljteni.

Tudom hogy könnyű dobálózni azzal,hogy ez baromság stb, de még mindig jobb mint éveken keresztül rágódni, kerülgetni a forró kását.

2022. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy elég bonyolult kapcsolatom. Kb havonta találkoztunk, akkor úgy viselkedtünk, mint egy pár, aztán megint elment dolgozni, ha hazajött, szólt. Nem volt kötöttség. Idő közben neki lett egy barátnője (azóta a felesége). Elfogadtam, de annyira vágytam rá évekig, hogy találkozzunk. Azt éreztem, hogy hiányzik valami miatt. Aztán eltelt kb 2 év, megtudtam, hogy házas. Írtam neki, hogy gratulálok, remélem megtalálja vele a boldogságot és akkor először írt, azóta utoljára, hogy ne haragudjak rá, nem akart bántani és reméli, hogy hasonlóképp megtalálom szívem választottját. Akkor egy kő esett le a szívemről. Utólag jöttem rá, hogy nem is igazából ő volt az aki hiányzott, hanem az, hogy nem volt igazán befejezve a dolog.

Azóta én is megtaláltam életem párját, jön is a harmadik gyerekünk, a sztori már több, mint tíz éves.

Ha úgy érzed, hogy nincs benned valami lezárva, akkor keresd meg. Ha úgy gondolod és ő is így vélekedik, akkor próbáljátok meg újra. De legfennebb lezárjátok és tovább tudsz lépni.

2022. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 hónapig voltunk együtt, utána volt kb 1 év szünet, ezután még 2 évig voltunk együtt. Szép időszak volt, megérte.
2022. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3 hónap szakítás után jöttünk össze ujra, 1 év mulva megint szakítás lett belőle
2022. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!