Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megtudnád hogy a párod (férfi) miután összejöttetek, azokban a hetekben csalt tèged?

Figyelt kérdés

A történet szereplője a lány vagyok, akit az impozáns, kedves srác randira hívott, többször találkoztunk, volt csók is de annyira arrogánsnak és nárcinak gondoltam, hogy kiadtam az útját. Pedig a csillagot leígérte a randikkal és testileg is nagyon oda volt értem

Most, a történtek után több mint egy évvel:

A csávó abban a hónapban jött össze a jelenlegi barátnőjével, tehát javában csalta velem, én erről mit sem tudva. Hetekig szédített


Még mielőtt jönne a kioktatás: nyugi nem fogok bezavarni a kapcsolatukba, azóta nekem is van, de ritka gerinctelennek tartom, és szegény lány az álomkapcsolatáról posztolgat, mit sem sejtve erről

Ja és miért érdekel ez a sztori?- véletlen közös ismerős utjan láttam a képeiket, és igencsak meglepődtem:D


Te hogy reagálnál ha ez a párodról kiderülne? Szerintetek mással is csalhatja azóta is?



2022. jan. 14. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tennék.Főleg nem 1 vagy x év után. Igazából meg sem lepődök.Sok olyan pasi van ,akinek van b meg c terve ismerkedési fázisban.
2022. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Sokan ismerkednek egyszerre több emberrel.. de van aki nem!
2022. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Á férfiak és a nők ebben nagyon hasonlóak. Már az is nagy dolog, ha nem a jelenlétemben csal meg a barátnőm! Tapintatos dolog, ha legalább a hátam mögött teszi meg.
2022. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt pár randitok és elcsattant pár csók? Honnét tudod, hogy közben a másik lánnyal is ismerkedett? :D

Lehet te voltál a B terv….Lehet utánad be is jött neki az A terv.

Szerintem nagyon rápörögtél erre a témára . Ez nem megcsalás kategória.

2022. jan. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Az, hogy ugyanabban a hónapban jöttek össze, mèg nem feltètlen jelenti, hogy javában csalta veled. Attól mèg simán lehet "álom kapcsolatuk".

Nem èrtem minek foglalkozol ezzel.

2022. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kiírta az összejövésük dátumát, és mi még utána javában találkozgattunk és hitegetett:D

tehát te összejössz valakivel 13-án és még 28-án még mással vagy és kavarsz ez szerinted oké?

2022. jan. 15. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nyílván nem okè, de te meg mit pörögsz rajta?
2022. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet akkor találkoztak elsőre és mondjuk bő egy hónap után mondták ki, hogy együtt . :D

Csak azt adták meg …. Mi is az első találkozót említjük meg mindig, pedig csak bő másfél hónap után lettünk hivatalosan is egy pár .

2022. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mindig érdekel
2022. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!