Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenység sztorik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység sztorik?

Figyelt kérdés

Elsősorban kíváncsiságból kérdezem akinek volt nagyon/betegesen féltékeny párja, mik voltak a legdurvább kiakadások/történtek ami esetleg nagyon megmaradt bennetek/szakításhoz vezetett.

Saját sztorikat, akár másét amit hallottatok is szívesen olvasnám.



2022. jan. 15. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

90-es években volt, még a tvben is benne volt.Egy ismerősöm volt sajnos az elszenvedője.A nő akivel együtt élt, azt hitte hogy megcsalja, mert sokat járt edzőterembe.Tényleg elég sportos volt az ismerősöm, és azért beszélgetett lányokkal.Kitalálták az anyjával, hogy egy megcsaló férjet hogyan lehetne jobb belátásra bírni.Egyik este a lány ilyen szado mazo játékra invitálták a férjet, majd kikötötte az ágyhoz, majd áthívta az anyját.Szegény utána nem is akarom átérezni mit kaphatott, a vége az lett hogy kiherélték.Mikor ez kitudódott nemsokára tv újságírók is voltak a környéken.Ismerősömet még rosszabbul viselte ez meg, mert mindenki vagy kinevette, vagy gúnyolták.hogy nők mit csináltak vele.

Akkoriban itt vidéken még gyorsan elcsattant egy pofon a férjtől, ha rossz volt az asszony, elképzelni sem lehetett volna ilyet.

2022. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

1. Kidobott, mert félmeztelen képeket talált a kedvenc férfi színészemről a telefonomban

2. Mikor a kedvenc unokatesómmal (szintén lány) elutaztam egy magyar nagyvárosba kirándulni, szerinte igazából egy neten megismert pasihoz mentem dugni, napokig állt a bál otthon

3. Ha lájkoltam egy férfi barátom képét facebookon (akiket ismert is személyesen és tudta hogy 10+ éve haverok vagyunk és sose kavartunk) akkor ment a balhé, konkrétan volt hogy elhúzott otthonról és az autójában aludt valahol az utcán annyira megharagudott rám

4. Miután elkezdte nekem írogatni viberen egyik nap, hogy ha én ezt így folytatom, hogy pasizok mellette (nem csináltam semmit xdd) akkor ki fog dobni, olyan ideges voltam, hogy hajnali 4-ig nem tudtam elaludni. Utána napokig hallgattam, hogy én a másik pasimmal irogattam azért nem aludtam


Többször kidobtam, mindig visszakönyörögte magát, de egy idő után úgy viselkedett mintha nekem kéne küzdeni az ő kegyeiért, mert a krválkodásom ellenére ő visszajött hozzám mert annyira szeret. Xdd angolosan távoztam a kapcsolatból, összeszedtem a cuccomat és otthagytam, aztán mindenhol törlés-tiltás.

24N

2022. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a párom volt, csak randizgattunk


-kiakadt, ha rápillantottam néha a telómra a társaságában (időt néztem pedig csak, de azt gondolta biztos pasi írt nekem)


-mindig fogni akarta a kezem emberek között vagy látványosan fogta a derekam minden körülmények között, nehogy azt higyjék ő csak egy haverom és nehogy valaki odajöjjön ismerkedni


-egyszer gyorsétteremben megemlítettem, hogy mi lenne ha valahol a szabadban ennénk meg (szinte minden hely foglalt volt bent) és erre ordibálva kirohant az étteremből = később azt mondta, hogy neki ebből az jött le, hogy nem akarom felvállalni mások előtt, rejtegetem


-ha írtam neki, hogy elmegyek boltba, piacra, bárhova, akkor kérdezte azonnal hogy egyedül vagy esetleg valami pasival


-írta, hogy nem bírja elviselni a gondolatát sem, hogy valami másik pasi hozzám érhet

2022. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Nekem inkább vicces volt, mint durva. Exem szinte mindenkire féltékeny volt, de főleg egy meleg pasira. Ő viszont teljesen odavolt az exemért. Szóval inkább nekem kellett volna féltékenykedni😂

Heteró nő(Ha nem derült volna ki)

2022. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Exem durván rögeszmés volt. Pedig hűséges vagyok, sose léptem félre egyik kapcsolatomban sem. Nem is értem, hogy bírtam ki mellette 7 évet. Ápolónő vagyok, sok éjszakát vállaltam a nagyon alacsony fizetés miatt. Viszont ő éjszaka is aktívan hívogatott. Gyakran előfordult, hogy hajnalban dolgoztam. Vért vettem, vénát biztosítottam. Egyszer hajnali 4kor újraélesztettünk. Teljes légzésleállása, keringés összemomlása volt a gyereknek. Intubáltuk, nyomtuk másfél órán keresztül. Visszahoztuk, kora hajnalban toltuk fel az intenzívre stabilan. Ő ugye hívott 5x is, de nyilván ilyenkor nem vele fogok telefonálni. Teljesen fel volt háborodva, hogy miért nem vettem fel és biztos hazudok, sőt mi tobb az orvossal kufircoltam a wc-ben. Pedig aznap este életet mentettem. Iszonyat rosszul esett. Szerintem a mai napig nem hiszi el, hogy akkor azért nem vettem fel. Aztán egyre többször előfordultak az ilyenek még durvábban, utána el is hagytam őt.
2022. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!