Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább amit a fejetekhez vágott a barátotok veszekedés közben?

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Serpenyő...
2022. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Csak hogy tudd a hugoddal már 4 hónapja kefélünk,elhagylak és vele akarok lenni.

így szakítottunk.

Egy évre rá házasodtak.

2022. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
2/2 Úristen. Sajnálom, ez nagyon durva lehetett...Remélem,azóta sikerült feldolgoznod. 30/F
2022. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
11 éve vagyunk együtt, de még soha nem vágott a fejemhez semmit sem. Ha ideges, ingerült, akkor sétál egyet és lehiggad. Utána beszélünk. Részemről ugyanez.
2022. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy a legutóbbi veszekedésünknél azt mondta hogy egy utca sarki krv vagyok azóta nem beszéltünk! Ez 2 és fél órája történt ez a veszekedés.
2022. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Nekem az volt a legdurvább, amikor meghalt a mamám és egy összeveszés közben a fejemhez vágta, hogy dögölnék meg én is, mint a mamám…

Nyilván dobtam.

2022. jan. 15. 23:09
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Én az 5 vagyok.

#6:sajnálom! Az se jobb!

2022. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Majdnem 3 éves kapcsolat vége, 3. hete nem beszélgettünk, az időszak egy részében beteg is volt, de amikor láttam, hogy már meggyógyult annyira, hogy más nőkkel tud online platformon flörtölni, finoman szóvá tettem neki, hogy ez a dolog engem zavar, és megkérdeztem, hogy akkor most hányadán állunk. Erre azt kaptam válaszul, hogy én mennyire önző vagyok, hogy nem tartom tiszteletben, hogy beteg, és hogy annyira toxikus vagyok, aztán letiltott. Most már azt mondom, hogy hál' Istennek. :D
2022. jan. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

“Nálad bármikor találok jobbat.”

“Csak kihasználtalak.”

“Fogynod kéne egy picit.” (173 cm és 65 kg vagyok. Nem értem a mai napig XD)


Talán ezek a legjobbak XD

2022. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

2

Ez komoly? Ha igen mesélj róla légyszi.


Az exem azt mondta, háztartást vezetni meg gyereket nevelni jó lettem volna, de megjelenni nem lehet velem sehol.

2022. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!