Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk / lányok! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mit gondoltok arról, hogy egy kapcsolatban a fiú csúnyán beszél a lánnyal? A kezdetben csak mikor ideges, aztán egyre többet. Olyanokat mondd, hogy nyomorék, hülye p*csa, hisztis p*csa, k*rva any*zott,f*szfejnek hívja a barátnőjét. Az ok erre: "Te váltottad ki belőlem, miattad van!". Ez a dolog sírásig fajult, hiába lett kérve, hogy ne tegye, mert rosszul tud esni nagyon. A kapcsolat elején nem ilyen volt, nagyon kedves volt. Aztán mikor rájött, hogy a szüleim szigorúbbak kicsit, akkor mindennek elhordta őket, mindig azt éreztette velem, hogy én tehetek arról, ha a szüleim nem engednek meg valamit. (hiába próbáltam győzködni a szüleim)

Az egyik nagy problémája az volt, hogy nem sűrűn engedték a szüleim az együttalvást, pedig 2,5 évig együtt voltunk. Minden rajtam csattant, és hibásnak érzem magam.

3 hónapja szakítottunk, mert azt mondta nem szeret és lehet, más tetszik neki.

Nem dolgoztam még fel sem ezt, sem pedig, hogy csúnyán beszélt velem.


Szerintetek jogos volt tőle, hogy ilyen okot hozott fel, hogy "te váltottad ki belőlem"? Mindig ezt hozta föl.


Köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 16. 08:16
A kérdező szavazást indított:
Jogos azt mondani, hogy te generáltad ki ezt.
Egyáltalán nem jogos.
Éretlenül válaszolt
Hagyd őt, jobbat érdemelsz!
Nem normális, aki így beszél a párjával!
Ez nem a te hibád, nem te generáltad ki!
Nincs ok arra, hogy így beszéljen veled!
47 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Erre így nem lehet szavazni, mert az utolsó 4 MIND igaz!


Menekülj amég lehet, mert az ilyen fog később verni is! Ez nem lesz jobb! Addig lépj, ameg van önbizalmad, vannak barátaid, családod, mert az ilyen előfordulhat mindent elvesz tőled!

Vannak normális férfiak, ezt meg dobjad mielőbb, biztos hogy nem ilyet érdemelsz.

2022. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Áldozathibáztatás. Még jó hogy megszabadultál ettől a pszichopatától, ez egy bántalmazó kapcsolat. Én mondjuk azonnal kivágom az ilyen palit, ha tetszik neki, ha nem.
2022. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
El kell az ilyen majmot hagyni, nem érdemli meg a barátnőt.
2022. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

#1 vagyok, bocsánat, nem is olvastam végig a leírásod, hogy már szétmentetek, csak a szavazást. Nemrég menekültem ki egy bántalmazó hazasságból, (még) nagyon érzékenyen érint az ilyesmi.


Minden esetre jó hogy szakítottatok, egyáltalán ne sajnáld, nem volt jogos amiket mondott! Ráadasul a szüleid lehet joggal tiltottak tőle, mert nagyobb élettapasztalattal lehet látták hogy nem jó ember

2022. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
ti hol a francban tudtok összeszedni ekkora lelki nyomorék csávókat?
2022. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem örülj neki, hogy egy ilyen embertől megszabadultál. Ha tovább együtt maradtok, olyan szinten leépítette volna az önbecsülésed, hogy nem is kérdőjelezed meg, hogy jogosan bántak-e veled úgy, mint egy alsóbbrendű lénnyel, hanem magad is így gondolnál magadra.

Épülj fel, valahogy dolgozd fel a lelki megnyomorítást, és legközelebb olyannal jöjj össze, akivel kölcsönösen tisztelitek egymást.

2022. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Azt gondolom, hogy teljesen rossz a kötődési mintád!


Amikor valaki így beszél veled, az nem szeret. Egyszerűen hagyd ott!! Azonnal! Legközelebb ne is hagyd, hogy valaki így beszéljen veled! Ne hagyd magad bántani!

Egyre gondolj: TE így bánsz azzal, akit szeretsz? Így beszélsz vele? Nem. Akkor miért hiszed azt, hogy ő szeret ÉS így viselkedik? Nem szeret.


Van olyan, hogy nem ennyire durva a helyzet, és a másik véletlenül bánt meg. Ilyenkor _egyszer_ mondd el, hogy ez rosszul esett, figyeljen erre. Aki szeret, az mindent meg fog tenni, hogy jól érezd magad és vele maradj! Aki szeret, az fél elveszíteni! Ugyanúgy, ahogy te is mindent megteszel. De húzd meg a határaid, olyat ne tűrj el, ami fáj a testednek vagy a lelkednek!

Az ilyen bántalmazó bunkókat azonnal szórd ki. Hidd el, hogy aki szeret téged, az úgy is fog bánni veled.

2022. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy kidobtad.
2022. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem jogos, nem illik senkivel se így beszélni. Tiszteld magad jobban, minthogy ilyen lelki terrort eltűrj!
2022. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem bonts pezsgőt, igazi gyökér a csávó,ráadásul mentálisan

se beszámítható. Ha normális lenne,akkor azt mondta volna,

baby menjünk albérletbe mert több időt akarok veled kettesben lenni.

2022. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!