Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kaphatnék elégtételt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnék elégtételt, ha egy viharos veszekedés alatt leqrvázott?

Figyelt kérdés

Törtŕnt egyszer egy olyan hogy egy haverja vagy ismerőse bemutatta a nőjét, négyesben ültünk velük.

A csak c.gány, fekete haj műszempilla stb, az előélete sem tiszta, egy az egyben pr.stinak, vagy volt pr.stinak néz ki, meg azon a környéken is élt.


Mindenestre kulturáltan beszélgettünk velük, mert a srácok ismerősei egymàsnak.


Csak épp kezdett átfordulni abba a szitu hogy a párom a csajjal flörtöl oda vissza, illetve olyasmi.


Felforrt az agyvizem. Hazamentünk veszekedés lett, megalázva éreztem magam. Idegemben ki is dobtam, pakoljom menjen stb


Mivel sehogy nem tudott engem kiengesztelni, hogy de szeret ne szakítsunk nyugodjak meg, egy ponton elpattant már nála is, és engem lec.gányqurvázott. engem.

Nem ám a másikat hogy drágam nyugodj meg, a fenének se kéne egy c.gnyq, hanem engem minősítet t le.


Azota kibékültünk megbeszèltük, elteltek a napok hetek.


De komolyan még bennem van az hogy mással(ilyen "nőkkel")udvariaskodik, meg kedves és en kapom ezt???

Mondtam is neki hogy más nőnek nem ez jàr csak a saját párodnak? Mernéd mondani más nőknek ezt.


És azota hiába nem téma már, meg kb kiegyensúlyozódik a kapcsolatunk, egyszerűen bevillan mégis nekem ez vissza folyamat.


Mit csináljak hogy egy másik nő ellenében ne én legyek "elhordva"?



#csúnya beszéd kapcsolatban
2022. jan. 17. 09:55
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
* a csaj c.gány
2022. jan. 17. 09:55
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz semmit se csinálni, következő vitakor ugyanúgy mondhatja rád, és mondani is fogja, mert tudja hogy megbánt vele
2022. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Hajítsd ki, menjen a másik nőhöz. Ez elég jó elégtétel lenne. A franc se békülne ki egy ilyen féreggel.
2022. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Szóval megsértődtél azon, hogy flörtöl mással a jelenlétedben (megtörtént, vagy sem azt nem tudjuk megállapítani úgysem).


Te ezen hazaérve elkezdtél veszekedni és kidobtad az utcára, mint macskát szarni. Gondolom teljesen kultúráltan fogalmaztál és még segítettél is neki kipakolni.


Ezután felháborodsz azon, hogy egy olyan kifejezést használ, ami neked nem tetszik.


Aztán "megbeszélitek", újra összeköltöztök és még mindig azon a kifejezésen vagy fennakadva hetekkel később.


Megérdemlitek egymást. :D

2022. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%

Megérdemlitek egymást. :D

Pont ezt akartam írni :) Esetleg dugj pénzért, és akkor minden a helyére kerül :)

2022. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez is olyan, hogy kinek milyen a tűrőképessége. Sajnos én olyan családban nőttem fel, ahol mindennapos volt a trágár beszéd, a húgomat többször is lek**vázhatták (családon belül!) sőt, ennél csak rosszabbakat mondtak rá, meg rám is. Annyi trágár szót hallottam, hogy nem is tudok mindent pontosan felidézni, de a k**vázás gondolom alap volt, mert annál csak rondább sértéseket kaptunk.


Szóval engem nem nagyon viselne meg a csúnya beszéd, hozzászoktam. De én olyan családot szeretnék majd alapítani, ahol normálisan beszélnek egymással az emberek.

2022. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
19%

"Azota kibékültünk megbeszèltük" igen, látom...

Mert te mindig minden kijelentésed előtt jól meggondolod, hogy mit fogsz mondani, milyen következményei lehetnek, ugye? Egyszerűen felidegesítetted és ez a magyar nyelvben sokat használt só csúszott ki a száján, nem jelenti azt, hogy tényleg annak is tart.

2022. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
38%

Azért te sem vagy ártatlan. Nyilván mivel ciganyfóbiád van, ezért azzal szúrt oda, ami a legjobban fáj. Tényleg az nyugtatott volna meg, ha azt mondja, hogy fenének sem kéne egy cigány? Nem az, hogy fenének sem kéne egy másik nő? Ha nem roma származású lett volna a csaj, akkor semmi baj nem lett volna, az oké?

Te is megbántottad, és ő is meg akart téged. Mivel folyamatosan cigány k.rvázol te is, ezért tudta, hogy ezen a jelzőn akadsz ki.

2022. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem,hogy azért te se lehetsz piskóta :D :D
2022. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Nem az visel meg h leqrvázott hanem hogy engem qrváz le.


Minden más nőnek pedig "hajbókol" nyalizik flörtöl stb, a saját párjának meg van képe ilyeneket mondani?


Es kulturáltan beszéltem vele amikor kidobtam.

Sőt szinte kedvesen. De extrém határozottan.

Aztán mivel nem értette, kezdtem mondani hogy pakoljál, vége, elmúlt.

Ezt mantráztam.

Aztán elkapta az ideg. Lefogott. Fenyegetett, es kozben jött az ominozus mondat és aztán visszament hozzájuk és elmentek szórakozni.

Aztán tiltottam stb.


Elmult lecsengett az egész dráma.


De ha szembejon velunk is a c.gánycsaj már bevillan az hogy én vagxok lec.gányqurvázva Miatta.

2022. jan. 17. 10:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!