Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok váltani párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok váltani párkapcsolat és home office között, ezért hidegül. Megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval amikor dolgozom, vagy tanulok/ magolok, ilyesmik, hiába van ott körülöttem, képtelen vagyok személyes hangnemre, ugy beszélgetek vele kb, mint egy kollegával, vagy osztálytárssal, v szomszéddal, abszolut formálisan, és érzelmi töltete sincs.


Ilyenkor mintha még érzelmeim sem lennének. Annyira a munkában vagy tanulásban van az agyam, es csak arra fókuszálok.


Nem kívánok es nem tudok nyujtani egy puszit ölelést, személyes hangnemet megütni sem, érzelmek sem jönnek.


Exem simán bekapcsolódott anno, hallgatta amiket felmondok, kikérdezett, segített üzleti terv (vizsga)kidolgozásában vállalkozóknak mutatott be, vagy épp bókolt egyet hogy így is milyen nőies vagyok amikor tanulok(lábam keresztben, egyenes háttal ülve ceruzát is "kecsesen tartva")en magamat észre se vettem volna.



A mostani barátom viszont próbál addig csendben lenni ignorálni, telefonozik, néha néha tudunk szólni egymáshoz (5 perc szünetek), es olyankor egyszeruen leirhatatlanul gáz az egész a totális formalitás, hidegség miatt.


Megesik hogy mire végzek, inkább lelép hamarabb edzésre vag, akárhova.

Azaz mikor szabad lennék már, erre elhúz otthonrol.

(De rokonom is ugyanez. Feljon elvan, en mosogatok vag, akármi es mire végre szabad vagyok, es le tudnék ülni beszélgetni, abban a pillanatban neki mennie kell-komolyan NEM ÉRTEM.)


A barátom meg nagyvaloszinű hidegül, kiábrándul, képtelen vagyok, ilyenkor személyes kapcsolatokat ápolni, egyfajta "robotüzemmodban" vagyok csak.

Nem tudok cuki lenni vag, érzelmes vag, szórkaoztato "kiscsaj", vagy szexi, vagy egyáltalán emberi, vagy nőies, vagy mint aki barátnő egyszerűen.



Szoval el lehet képzelni, hogy en pl leülök tanulni, addig a barátom mondjuk mobilozik, es meg se mukkan hozzám, ha vannak egymásra szünetek is, az meg ritka gáz. Üres kinlódós fecsegés. Mivel az en agyamban a munka/tanulás van, arrol beszélnék, ő meg hallgatja, aztán meg én hallgatom őt akármi másrol, magáról. Formális az egesz.


Mivel itthagy, lelép mire végzek, el vagyok keseredve. Marad a gyk meg chat mindenki mással aki nem is érdekelne ilyenkor.


Mit tehetnék?



2022. jan. 17. 19:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Barátodnak nincs semmi dolga? Munka, iskola? Mitől ér ő ennyire rá?
2022. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Neki a beosztása kb 2 nap munka 2 szabad. Plusz kotelezo kivenniük szabadságot. Azaz nem egyszer van heteket szabadságon. (Kb mint az egészségügy talán vagy mihez hasonlithato)
2022. jan. 17. 19:23
 3/27 A kérdező kommentje:

Amugy exem meg vallalkozó volt, simán elvolt velem mégis ígyis.

Meg valahogy emberi párkapcsolat volt az egész.

A mostani barátom meg valahogy "szívfájdító" most így nekem

2022. jan. 17. 19:24
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
Hát én se kérdezném ki a párom engem abszolút nem érdekel mit tanul. Jó ha megkér rá megtenném de amúgy nem. Tanulj egyedül nem is értem miért kéne a párodnak veled tanulnia. Plusz kb nem érsz rá sose senkire csodálkozol hogy mindenki elmegy a közeledből. Ha te nem változol ne várd a másiktól se.
2022. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Más is tanul dolgozik vagy mosogat. Ez nem hiba.

Nem kell kikerdeznie. Csak azt mondtam hogy az exemmel olyan fura hogy így is egyutt voltunk és nem egymás mellett.

Együtt egy egységben.

A moatanival meg mintha egymas mellett élnénk csak.



Mindenesetre mikor lelép már szinte kő esik le a szivemrol hogy nem látom ahogy mellettem kínlódik. Mert ő kínlódik úgy néz ki:(

2022. jan. 17. 20:14
 6/27 A kérdező kommentje:

Belegondolva anno egy azonos nemű kolitársammal nagyobb kapcsolatom volt mint a saját barátommal.


Nem értem.

2022. jan. 17. 20:15
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod mire raernel lelep. Miert nem akkor hivod at amikor mar te is raersz? En is kellemetlenul ereznem magam ha a parom athivna aztan vegig tanulna. Miert kell neki ott lenni mikor tanulsz, ezt nem ertem :D
2022. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"rokonom is ugyanez. Feljon elvan, en mosogatok vag, akármi es mire végre szabad vagyok, es le tudnék ülni beszélgetni, abban a pillanatban neki mennie kell-komolyan NEM ÉRTEM"

Feljön, elvan - miért nem ülsz le vele, és később teszel-veszel?

2022. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk elég szarul esne nekem az, hogyha áthívna valaki és nem foglalkozna egy kicsit sem velem. Én megértem, hogy kell tanulni meg ilyenek. De akkor minek hívod át akkor amikor tanulsz?


Töltsetek el minél több időt de csak akkor amikor egymásra tudtok koncentrálni. Ha nem tudtok, akkor kár.

2022. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Egyutt élünk.
2022. jan. 18. 07:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!