Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mit tegyek. Volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek. Volt egy szeretöm de barátnője lett viszont szeretné folytatni a viszonyunkat. Szerintetek?

Figyelt kérdés
nekem van élettársam,de nincs sex csak egy fedél alatt élünk.Részemről voltak érzelmek is a szeretőm iránt,azota más nincs hiányzik a sex és ő is ....belemenjek v ne h ujra összejárjunk?
2010. szept. 9. 12:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért nem léptetek addig amíg nem volt senkije? Ez meg így még grízesebb,és nagyobb a lebukás veszélye.
2010. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Most akkor ki kivel akar lenni, nem értem, vagy mindenki mindenkivel szeretne? arra szerintem nincs megoldás.
2010. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert gondolom ö csak szeretöi viszonyt akart....a bonyolult hátterem miatt vannnak gyerekeim is.Nekem meg tul rövid volt a viszonyunk h lépni merjek vagy meg kérdezzem...
2010. szept. 9. 12:17
 4/20 A kérdező kommentje:
A szeretönek lett barátnője de folytatni akarja a viszonyt velem...
2010. szept. 9. 12:18
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha a szeretődnek lett barátnője, de közben folytatni akarja a viszont veled, akkor én egy undorító gondolkodású embernek mondanám inkább. Annyira pofátlan dolog ez a "szeretőzés"...
2010. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk én sem értem hogy egy friss fiatal barátnő mellett miért kell más neki(még ha ez a más én vagyok akkor se...)
2010. szept. 9. 12:25
 7/20 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értettem soha - még most sem értem -, hogy egy párkapcsolat mellett hogy van valakinek képe mással összejárni. Hagy a fenébe ezt a valakit, mondom, undorító dolog ez.
2010. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Vannak helyzetek amikor egy párkapcsolat nem működik de kilépni se tud az ember.....olyankor mit tegyen, vannak vágyai .Persze amúgy én is elítélem.Annak ellenére is, hogy én is belekerültem egy ilyen szituba (sajnos)
2010. szept. 9. 12:35
 9/20 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit irunk ide,te szereted vagy érzéseid vannak iránta és amíg hiányzik a szex is meg ő is addig te úgyis össze fogsz vele járni dugni!Majd ha már nem fog hiányozni és bevallod magadnak h nincs szükséged rá akkor el fogod felejteni!Én már csak tudom!Vannak az embernek szükségletei és amíg neki jó meg neked az miért ne lenne jó!!
2010. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el, de szerintem ez csak akkor van rendben ha mindenki tud róla. Egyébként nagyon gáz a pasi szerintem és nem kellene komolyan venned, összejárni összejárhatsz vele, de ne csodálkozz, hogy ha lebuksz a barátnője téged is lebuktat és igaza is lesz.
2010. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!