Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellett volna így kiakadnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna így kiakadnom?

Figyelt kérdés

A barátnőm 1-2 napra szokott leutazni hozzám, de rendszeresen lemondja a találkákat. Nem érdekli hogy én szabadnapokat veszek ki ilyenkor, takarítok, főzök stb hogy úgy várjam. Tegnap már úgy mondta le hogy ma már bármi történhet, jönni fog. Erre most szólt hogy a mai se jó neki, mivel megjött neki és úgy már nem is tudunk szexelni. Igen, de ezen kívül 46392 programot terveztem, amiért már neki nem éri meg eljönni. Mérgemben azt mondtam hogy akkor ne is jöjjön soha többé, végeztem.

Túlreagáltam?

Utána mondta hogy majd egy hét múlva jön akkor, de nekem már a félévre egy szabadnapom se maradt, annyit vettem ki hiába.



2022. jan. 20. 09:51
A kérdező szavazást indított:
Jogosan akadtál ki
Túlreagáltad
50 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most ez az 5. eset volt. Korábban szakítottam már vele emiatt, de visszafogadtam. Akkor 9x vert át 3 hét alatt.
2022. jan. 20. 09:53
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem is szeret. Nem esett le?

En azokkal vagyok kiszamithatatlan aki ugy nem is érdekelnek, fontossági sorrendben valahol hátul állnak azaz ha nincs más tervem.programom akkor jo lesz ő is. De barmilyen program barki massal felulirja hogy menjek hozzá.

2022. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos, ez a nő le se szar téged. Egyébként azért kicsit te is túlzásba vitted, legközelebb emiatt pl. ne vegyél ki szabit, ha nincs kölcsönösség a kapcsolatban akkor nagyon gyorsan zárd rövidre.
2022. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogadd vissza többet, semennyire nem vagy neki fontos és nem szeret.
2022. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem is akar menni.
2022. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Valljuk be őszintén, megvárod azt az egy hetet amíg a barátnőd menstruál, és szépen visszafogadod. Mert ha nem, akkor nem lesz kivel szexelni. És ezt a barátnőd pontosan tudja. Azt csinál veled, amit akar. És ez így fog menni addig, amíg valamelyik nem talál egy másik párt magának. Tudom, hogy sz@rul hangzik, de ez van (mára már te is észrevetted, hogy itt valami nincs rendben).
2022. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Visszafogadni nem kellett volna, és akkor most nem lenne min kiakadnod. Kutyából nem lesz szalonna. Ideje megtanulnod.
2022. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ha én valaki miatt szabadnapot kérnék aztán nem jönne, részemről az lenne az utolsó.
2022. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem tisztázd vele, hogy ez így nem pálya. Személyesen és egyértelműen. Aztán azt is tisztázd, hogy a szexuális életen belül rengeted lehetőség maradt ilyen napokra és bűnhődjön ;D
2022. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér ez a nő, felejtős!
2022. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!