Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a parom megcsalasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a parom megcsalasi mániájaval?

Figyelt kérdés

Kb mindennap mondja hogy en megfogom csalni stb...

Mindig nezné a messengerem. Ahol általaban törlök üzeneteket mert van amit az ember szegyell, mi törtent vele stb... Ebből is azt hiszi megcsalom.

Meg 2 nagyon csunya köver emberre akiknek lanyuk lehetnek is azt hitte ők kellenek nekem...

Meg mondtam neki szexnanias vagyok, vagyis szeretem a szexet de csak kapcsolaton belül, abbol is azt mondta majd megcsalom.

Egy forumon az volt a nevem Olgaliba, ebből a névből is azt mondta ribi vagyok megcsalos azert ilyen a nevem.


De szeretem őt, sose csalnám meg.



2022. jan. 22. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Eloszor szepen megmondod, neki hogy azzal, hogy igy viselkedik el fog teged vesziteni..(te se fogod sokaig birni ezt a merteku feltekenyseget)


Masodszor, meg megbeszelitek (ha kell szakorvos, akkor legyen), de ilyen merteku feltekenysegnek mar gondok vannak.

2022. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
De ne dobd ám ki, nem inkább élj terrorban. Gratulálok.
2022. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Dobd ki.
2022. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Minek vagy egy ekkora csicskával?
2022. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!