Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megcsalt . Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuturu kérdése:

Barátnőm megcsalt . Mitévő legyek ?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és a baratnőmmel 4 éve vagyunk/voltunk eggyütt . Az egész megcsalás dolog ott kezdődött hogy a kapcsolatunk utóbbi időben megromlott amiről én is tehetek . El követtem azt a hibát amely lehet rengeteg embernek apróságnak tűnik ... belájkoltam pár lányt az instagramon . Tudtam hogy nem elégedett saját magával és mégis be lájkoltam pár lányt instagramon. Itt nem r*bancokról van szó hanem egyszerű lányokról És fotókról amelyek lehet kihívóbbak voltak . Rá tett erre egy lapáttal az hogy féltékeny kezdett lenni egy volt kolleganőmre akivel egész jól ki jöttünk és írtunk párszor ( ez alatt nem hosszú konverzaciokra gondolok hanem arra hogy “ mizu ? Csinálsz egy kávét mindjárt ott vagyok” )? Szóval nem volt soha semmi köztünk csak jól el voltunk . És ahogy ezek a dolgok miatt össze vesztünk először szakítani akart velem ... el akart küldeni hogy már többet nem akar látni soha az életben .... valahogy nagy nehezen megbeszéltük és kezdett minden jobb lenni ... egy nap el mentem meloba mint minden nap és egy olyan üzenetet kapok tőle hogy “ ki kell esnem a városból , levegő kell , holnap jövök “ teljesen higgadtan reagáltam de azt sem akarta meg mondani hogy hova megy .... elég nyugtalan voltam de gondoltam hogy a legjobb lány barátnőmhöz megy mert vele jól el tud beszélni ... vegzek meloban megyek haza ... reggel 4 kor be állít azzal hogy le feküdt a legjobb barátnőmmel és a férjével .... mit tegyek ?

#barátnő #szakítás #megcsalás #Legjobb barátnőmmel
2022. jan. 22. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Egy percig se gondolkozz azon, hogy megtartod. Kérlek ne legyél rongy, hadd viselje szépen a tettei következményét. Tisztában volt vele, mivel jár, ha egy nyomorék.


25n

2022. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is a szakítás az egyetlen megoldás. Az önbizalomhiányán dolgoznia kell, ami mellett nehéz lenne megjavitani a kapcsolatototokat, és visszaépíteni a bizalmat. Pláne hogy még az is vitatando hogy érdemes-e megjavitani egy olyan kapcsolatot, ahol már megtörtént a megcsalás.
2022. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Hat bocsánat, de én sem tudnék komolyan venni egy olyan 23 éves felnőtt férfit, akinek egy no a legjobb barátja. Nem akarnám, hogy a párom egy másik nővel beszelje meg a párkapcsolati dolgainkat, nálam már itt elbuktad volna. Egyébként kuka az egész igen.
2022. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Kezdjük azzal 3-as, hogy normális ember nem a haverjaival vitatja meg a párkapcsolati dolgait, főleg nem panaszkodik arról, hogy a párja milyen épp (indulatból, amit ő utána lehet, hogy elfelejt, de a barát szemében meg leírja a párját és a kapcsolatát is), hanem az egyetlen emberrel, akinek köze van ehhez és segíthet: a saját párjával.
2022. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Ekkora szar kamut 😂😂😂
2022. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Dilis a barnátnőd. Amiket írtál, mint kapcsolat megromlásának oka, jól bizonyítja ezt.

Örülj neki, hogy ilyen fiatalon derült ki és nem később. Szakíts. Akikkel megcsalt szintén zárjad le a kapcsolatot.

2022. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

En ezt sose értettem .miert kell a párkapcsolatban lajkolgatni és követni stb

Te!!vagy az aki nálam nem alkalmas egy kapcsolatra

2022. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek... figyelembe vehetted volna, hogy nem csorgatod más nőkre a nyálad. Nem azt jelenti,hogy nem nézhetsz rá az utcán másra,de nem ilyen direktbe kell tolni, hogy kúrólájkokat osztogatsz. ( Egyébként sokan az ilyen pasikat full megbízhatatlan gyökérnek nézik azok is, akiket lájkol úgy, hogy mellette van barátnője)Sok embernek ez is a megcsalás előszobája, mert miért vágysz másra? De még meg is kért,hogy ne csináld, de leszartad. Na nekem itt lett volna kuka...Az meg számomra is bosszantó lenne, ha csajjal társalognál állandóan. Ezt a két dolgot olyan nehéz lett volna visszafogni?
2022. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Még az ő hibája, amiért megcsalta :DDD Valóban, nézegetni más nőket és konkrétan megcsalni valakit az ugyanaz a kategória. Szakítsatok, ő is ezt akarja, csak gyáva volt kimondani, úgyhogy maradt a megcsalás.
2022. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Jogosan csalt meg

Nem ribiket kellene követgetni stb

2022. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!